Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hitellel ki költözhetek...

Hitellel ki költözhetek külföldre?

Figyelt kérdés
Ha azért veszek fel hitelt, hogy külföldre kiköltözhessek, onnan is visszafizethetem? Feltétlenül kell valami ház, autó vagy ilyesmi amire hitelt tudnak adni nekem? Szóval ha jelenleg nincs semmim, vehetek fel hitelt?

2014. ápr. 10. 20:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs semmid, akkor sehol nem kapsz hitelt. Folyamatos, legalább 3 hónapos munkaviszony kell, és megfelelő fizetés.
2014. ápr. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A munkaviszony érthető nem gond.:)

Bocsánat ha buta kérdés.... de a "megfelelő" fizetés mennyit takar körülbelül?

2014. ápr. 10. 21:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Személyi kölcsönt lehet, hogy kaphatsz, de elképzelhető, hogy a külföldre költözést be kell jelenti a banknak és akkor felmondják a szerződést. Némi sumákolással lehet, hogy meg lehet oldani, de az biztos, hogy ez az egész nem egy szerencsés megoldás.
2014. ápr. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Értem!:) Köszönöm.

Bár ez csak egészen véletlen fordult meg a fejemben, nem ez a tervem... de arra van esély, hogy ha kiköltözök hitellel akkor nem találnak meg és nem hajtják be rajtam?

2014. ápr. 11. 14:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Arra van esély, hogy külföldön nem kezdeményeznek végrehajtási eljárást, de ha majd hazajössz, akkor igen.
2014. ápr. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben, értem, köszönöm!:)
2014. ápr. 12. 10:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!