Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Tegnap jött az autómatikus...

Gyula1971 kérdése:

Tegnap jött az autómatikus levél a Banktól, hogy beléphetek az árfolyamgátba. Érdekes, mert én 2012 február óta nem tudok fizetni törlesztést, elmaradásom 769-nap. Élő a szerződésem. Noórmális ez a Bank? Mi lesz az elmaradt részletekkel?

Figyelt kérdés
2014. márc. 21. 12:45
 1/3 anonim ***** válasza:
nem
2014. márc. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem aggódsz mi lesz veled, lassan mi sem fogjuk tudni fizetni, fogalmam sincs mit tegyünk, te hogy bírod?
2014. márc. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem aggódok már. Én jövedelem igazolás nélkül kaptam, már nem is zaklat a bank. Az MNB-írt egy levelet, hogy a Bank az Etikai Kódexet nem tartotta be, mivel én a valós jövedelmem 3-szorosát írtam be a hiteligénylőlapra 2007.-ben, a bank semmi jövedelem , semmi adóigazolást, de még kezest sem kért.

Érdekes, hogy 2012 tavaszán én írtam a Banknak, hogy 25%-elengedésével a Külföldi rokonok végtörlesztik helyettem. Erre nem jött válasz semmi, de azóta nem is írnak semmit, az árfolyamgátat fel kellett ajánlaniuk. MNB-felügyeleti osztály, régi RSZÁF-bírósági eljárást javasol,ne végtörleszen maga helyett senki itt 25%-nál több leírást itélnének a banknak. Azzal, hogy én valótlan jövedelmet írtam be, nem követtem el közokirat hamisítást, mert ez magánügy, és a bank reklámozta 6.-éve a jövedelem igazolás nélküli hitelt, ez is bizonyíték. Szóval megvárjuk mit tesz az új kormány.

2014. márc. 22. 19:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!