Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » S. O. S Tegnap Inkasszót...

S. O. S Tegnap Inkasszót raktak Anyám adóssága miatt a számlámra mit mondjak a végrehajtónak, hogy azonnal levegye?

Figyelt kérdés
Semmi adósságom semmi hitelem de még csak kezes sem voltam erre tegnap kiderül hogy 932870Ft minuszban vagyok.. A bankban azt mondták nem tudok mit csinálni mert anyám a társtulajdonos. Aztán elmentem a végrehajtóhoz aki azt mondta szüntessem meg a számlát amit persze elhittem és nem lehet amíg adósság van rajta. Elvették a családi pótlékom a gyerektartást kedden jön a fizum és árvaellátás és nem tudok semmit csinálni ez a senki házi le fogja vonni. Mit tegyek? A havi megélhetésünk a tét miből fizetem ki a Fiam oviját
2014. márc. 5. 17:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
81%
Ha jól emlékszem, családi pótlékból, gyerektartásból nem lehet inkasszózni!
2014. márc. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
61%

1. Mentes a végrehajtás alól az a rész, ami megfelel az öregségi nyugdíj legalacsonyabb összegének. = 28.500


2. Gyesből/gyetből/családi pótlékból/tartásdíjból NEM lehet inkasszózni.


Ellentmondások vannak a kérdésedben!

2014. márc. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Józsi21 ***** válasza:
72%

Álljon csak meg a nászmenet egy percre!Ha te nem vagy kezes,nincs adósságod,akkor

1.a vh.nem inkasszózhat a számládról

2.ha csak a számla közös édesanyáddal akkor csak az anyukád pénzéhez nyúlhat hozzá,úgy h.28500ft-ot kell meghagynia

3.Csatlakozom a 12.válaszolóhoz

Végrehajtási kifogást tenni azonnal!

Ha egyéb segítség kell: [link]

2014. márc. 6. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!