Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » S. O. S Tegnap Inkasszót...

S. O. S Tegnap Inkasszót raktak Anyám adóssága miatt a számlámra mit mondjak a végrehajtónak, hogy azonnal levegye?

Figyelt kérdés
Semmi adósságom semmi hitelem de még csak kezes sem voltam erre tegnap kiderül hogy 932870Ft minuszban vagyok.. A bankban azt mondták nem tudok mit csinálni mert anyám a társtulajdonos. Aztán elmentem a végrehajtóhoz aki azt mondta szüntessem meg a számlát amit persze elhittem és nem lehet amíg adósság van rajta. Elvették a családi pótlékom a gyerektartást kedden jön a fizum és árvaellátás és nem tudok semmit csinálni ez a senki házi le fogja vonni. Mit tegyek? A havi megélhetésünk a tét miből fizetem ki a Fiam oviját
2014. márc. 5. 17:27
1 2
 1/13 anonim válasza:
69%
Oldja meg édesanyád...
2014. márc. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Sajnos nem tudsz olyat mondani, ami miatt levenné. Anyukádon verd el a port, és gyorsan intézkedj róla, hogy a következő havi családi pótlék, gyerektartás stb. egy másik számlára menjen.
2014. márc. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%
A fizetés és az árvaellátás miatt szólj holnap, és akkor már nem oda fogják utalni.
2014. márc. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%
Ha közös a számla, semmit sem tehetsz. Kérd a fizetésedet, családit, árvaságit ezentúl postán, vagy egy új számlára, ami csak a te neveden van.
2014. márc. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
édesanyám nem tud segíteni mivel a 110-ből 33 ezer Ft ot keres mert ez az illető már letiltotta a fizetését. A fizut már nem tudom átíratni és az árvaellátás miatt ma voltam pesten (kértem kölcsön h felutazzak) hogy még hátha megkaphatom postán de már 2 napja lezárták a rendszert. Intézem holnap a CSPT-t és a gyerektartást. De az a jövőhónap.. Hol van az még? Nem tudja levenni az inkaszzót ha megfenyegetem vagy olyat mondok?
2014. márc. 5. 17:36
 6/13 anonim ***** válasza:
68%
ha fenyegeted vagy beszólsz neki, az tuti nem megoldás. Azzal tuti nem érsz el semmit. szerintem a csp-t nem vonhatják le hisz az a gyereké.
2014. márc. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
64%
Miért senkiházi? Neki ez a dolga. Nem tudsz mit csinálni, anyukádnak hatalmas tartozása volt, nem fogja senki elengedni neki.
2014. márc. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
10%
Ez kamu. Ilyen nincs.
2014. márc. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
75%
Szia4Sajnos az inkasszót semmivel nem fogják levenni a számládról,amíg le nem telik az adósság...az viszont igaz,hogy az egész ráérkező jövedelmet nem vonhatják le,csak egy részét,ha jól tudom,akkor a felét annak,ami rá érkezik.A megmaradt pénzt pedig a bankban ki kell,hogy fizessék,mert az inkasszó miatt nem tudod automatából a kártyáddal kivenni.Menj be a bankba,ott el fogják mondani a részleteket.
2014. márc. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
25%
Mennyi a tartozás, milyen jogcímen?
2014. márc. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!