Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » 21 évesen utcára kerülhetek?...

21 évesen utcára kerülhetek? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Örököltem egy lakást,amelyen hatalmas adósság gyűlt össze. A lakás 9 milliót ér,de ebből 7 millió adósság.

Édesanyám elhunyt,apámmal meg évek óta nem találkoztam.

A nevelőapám azt igèrte segít,de jól átvert mert az adósságom csak még nagyobb lett,ugyanis hiába adtam neki pénzt rendszeresen,gyakorlatilag semmit nem fizetett be. Az OTP felakarja mondani a jelzálogot,most részletfizetési kérelmet adtam be hozzájuk,amit vagy elfogadnak, vagy nem.. Van bármi esélyem arra(akár egy másik banknál), hogy feltudjak venni ennyi pénzt és egy helyre tudjak törleszteni?


2014. febr. 5. 12:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet eladni?
2014. febr. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Hogyhogy nem utasítottad vissza az örökséget?
2014. febr. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem tudta, hogy van ilyen lehetőség.
2014. febr. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
egyetlen esélyed ha te értékesíted a házat mielőtt árverezik
2014. febr. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ad el olyannak aki hajlandó kifizetni az adósságot, mert ha nem adod el a nyakadba maradhat több millió ft adósság is
2014. febr. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
Mindenképp add el, ha 7 millió az adósság rajta és 9 milliót ér, akkor van rajta 2 milliód. Írj az OTP-nek, hogy ki szeretnéd fizetni a tartozást, de csak akkor tudod, ha eladod a lakást. Nekik sem érdekük az, hogy ők árverezzék el, mert akkor a piaci ár alatt fogják eladni, szóval valószínűleg marad még tartozásod, és kérdéses, hogy azt hogy tudják behajtani. Meg ugye még plusz költségek rakódnának akkor a 7 millióra.
2014. febr. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem is add el mindenképpen, ha abban a házban laksz, akkor keress egy olcsó albérletet, amíg talpra nem áll :S
2014. febr. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!