Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik bankot ajánlanátok...

Melyik bankot ajánlanátok hitelfelvételhez?

Figyelt kérdés

Melyik bankot ajánlanátok hitelfelvételhez? Vagy melyik az amit egyáltalán nem?

Egyéni vállalkozó vagyok és lakáshitelt szeretnék felvenni. Esetleg van tapasztalatok e téren vagy hallottatok-e róla, hogyan működik ez? Könnyebb vagy nehezebb egyéni vállalkozóként hitelt felvenni lakás célra? Illetve mik kellenek hozzá?

Köszönöm előre is!


2014. jan. 20. 12:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha jót akarsz nem vegyél fel. Még az albérlettel is jobban jársz, ha szülőknél stb. nem megoldható. Próbálj spórolni!


Én szóltam, ha mégis felveszel, utána nem panaszkodj!

2014. jan. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jelenleg is albérletben lakom. És a bérleti díjak egyre magasabbak, ebből az árból már hitelt törlesztek. És szerintem nem mindegy, hogy a saját lakásomat fizetem ami egyszer az enyém lesz. Vagy másnak fizetek havi annyit, ami sosem lesz az enyém. És nem is csinálhatok azt a lakásba amit én akarok, kisállatot nem tarthatok stb.
2014. jan. 20. 14:44
 3/6 anonim ***** válasza:
Mennyit fizetsz, mekkora lakásért és hol?
2014. jan. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az egyéni vállalkozásból származó jövedelmet is elfogadják a bankok, de más, esetenként sokkal szigorúbb szabályok vonatkoznak rá, mint a saját vállalkozásokra.

Sok függ a konkrét adatoktól, pl várható vételár, önerő mértéke, árbevétel, vállalkozás típusa, vállalkozás megkezdésének éve, egyéb hitelek, életkor, stb.

2014. jan. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
helyesbítek, "mint az alkalmazottakra":)
2014. jan. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Megyeszékhelyen lakom, az albérleti díj 40 ezer ft, de el kellesz innen költöznöm mert eladják a lakást. Évek óta itt lakom, így nem emelték a díját, de ahogy most nézegetem az albérlet árakat egy hasonló lakás már most 50-60 ezer ft bérleti díjú. Tehát tényleg mindegy ha már a saját lakásomat törlesztem.
2014. jan. 21. 15:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!