Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Otp folyó számla hitel,...

Otp folyó számla hitel, vissza fizetése hogyan?

Figyelt kérdés

Kb 1 éve felvettem a folyó számla hitelt, 100 ezer forintot.

A fizetésem rendszeres, 75 ezer forint. Sajna anyagilag űgy állok hogy folyamatosan minuszban vagyok olyan 25 ezerbe.

otp junior számlám van, idén leszek 24 éves. Kérdésem lenne hogy ha ujj számlát kell csináljak(pl jump) akkor ki kell fizessem a folyó számla tartozást, vagy pedig az átmegy a másik számlára? (van aki azt mondja hogy akkor vissza kell fizessem az egészet) Illetve nem értem a vissza fizetést. nem veszem észre hogy a fizetésem kevesebb lenne mint ami érkezik, akkor a bank honnan fogja le a kamatot?

Illetve ha meg akarom szüntetni, elég ha a hitel keretemet pozitív irányba tornázom vissza és akkor azt mondom hogy szeretném meg szüntetni? előre is köszönöm!



#otp folyószámlat hitel
2014. jan. 15. 15:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Amikor a számládra érkezik a fizetésed, a bank abból letörleszti a hitelt, és újra folyósítja is. Ezért nem veszed észre.

Ha megszünteted a számlád, akkor vissza kell fizetned a hitelt. Az új számlára kérhetsz hitelt, de a legtöbb banknál ehhez több hónapnak kel eltelni.

2014. jan. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Barátom csak ugy tudta megoldani hogy személyi kölcsönnel "kiváltotta" .
2014. jan. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ÉRtem, tehát hiába ugyan ott lesz folyó számlám, ki kell fizetnem. Úgy tudom automatikusan átlépek majd jump számlába, holnap inkább meg kérdezem hogy akkor mit is kellene csinálni.
2014. jan. 15. 16:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!