Mi tegyek ilyenkor?

Figyelt kérdés
Van egy bankszámlám vagy hogy is mondják annyira nem értek ehhez én csak azért csináltattam mert járok diák munkára.Na már most ez a "számla csomag" most nevezzük így a takaréknál Rajt számla néven van.Rá térek a lényegre.Ügye ez a számla csomag csak 18 éven aluliaknak készült, de én már betöltöttem a 18-dik évemet.Ilyenkor kell valamit intézzek ?

#takarék #rajt számla
2014. jan. 7. 13:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a takarékot, de jó eséllyel semmit sem kell tenned, a számlát meg átrakják valami normál csomagba.
2014. jan. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindenképpen kellene intézned valamit. Pl ha olyan számlacsomagba fognak átsorolni, ahol van számlavezetési díj is, azzal folyamatosan beterhelik majd a számládat akkor is, ha Te nem használod semmire.
2014. jan. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Akkor a holnapi napot rá szánom.Köszönöm a válaszotokat.
2014. jan. 7. 21:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!