Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Párom kaphat hitelt használt...

Párom kaphat hitelt használt ház vásárlásra?

Figyelt kérdés
most van 2gyermekünk de szeretnénk 3.babát,ehhez viszont nagyobb ház kellene(most 2szobás panelben lakunk).Párom több mint 10éve dolgozik egy helyen,nincs bárliistán,rendszeres fizetése van.Legkisebb gyermek 18hónapos.
2014. jan. 12. 13:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Mennyi önerőtök van? Adóstársnak tuti kellesz te is.
2014. jan. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
max 5és fél millióért tudnánk eladni,talán fél millió de nem tudom hogy megy ez mert hitel nélkül sehogy nem megy,sajna nekem nincs munkám,itt nagyon nehéz elhelyezkedni,most tanulok,febr-ban vizsgázom,talán utána...
2014. jan. 12. 14:03
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

(?) Megvásárolni kívánt ingatlan piaci-, becs-, fedezetértéke? Igazolható jövedelmetek? Szocpolt igényeltetek-e már ( [link]


Azért egy hitelfelvételhez, de akár az élethez is egy kicsit szélesebb ismeretanyagra, talpraesettségre lenne szükség, mert így szerencsétlen csóri párod örökre egyedül tarthatja el a családot.

2014. jan. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem ultok kicsit forditva a lovon? Ha nincs hol lakni, akkor minek akartok meg egy gyereket? Ha te meg tanulsz, az azt jelenti hogy jopar evig tuti nem fogsz dolgozni. Egy fizetesbol hitelt fizetni 3 gyerek mellett...?
2014. jan. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az általad megadott információk nem elegek ahhoz, hogy válasz lehessen adni a kérdésedre.


A 2 szobás panel, amiben laktok, kié?

Ezzel a lakással mi a szándékotok?

Hol szeretnétek házat venni?

Mennyiért szeretnétek házat venni?

Mennyi a netto jövedelme a párodnak?

Folyószámlára kapja a bérét?

Ha igen, melyik bank a számlavezető?

Van-e bármilyen hiteletek? (hitelkártya, hitelkeret, diákhitel, személyi kölcsön, áruvásárlási hitel, stb?

2014. jan. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Így sem tudsz elhelyezkedni, meg most tanulsz minek akartok még egy gyereket. Előszór alapozzatok egy kicsit.
2014. jan. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ti miért vagytok ilyen rossz indulatúak?Saját lakásom van,együtt élünk a párommal,nincs semmilyen hitelünk,nincs tartozásunk...semmi olyan dolog,ami miatt ne tudnánk hitelt vállani,párom és az anyósom dolgozik,tud segíteni,főleg,h.jönne velünk,most is nálunk lakik:(miért vagytok ilyen rossz indulatúak?
2014. jan. 12. 15:40
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem rosszindulat hanem a valóság, te most sima 25ezres gyes-re lennél jogosult munkanélküliként ha szült. Segélyen lévő meg nem lehet adóstárs.
2014. jan. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Félreértettél, nem vagyok rosszindulatú, én szakember vagyok, hitelezéssel foglalkozom. Minden kérdést a Ti érdeketekben tettem fel és a válaszok azért fontosak, mert ezen múlik, hogy kaphattok-e hitelt lakásvásárlásra, vagy sem.
2014. jan. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!