Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Otp Direk! Online utalás!...

Otp Direk! Online utalás! Sms-ben küldött azonosító nélkül? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok! olyan problémám lenne, hogy otp direkten keresztül szeretnék utalni. Fedezet van a számlámon, ez nem lehet gond!

el is jutok odáig, hogy a rendszer a tranzakció jóváhagyásához kéri az sms-ben küldött azonosítót!

De nem küldik!!! A számom nem változott, ráadásul a tegnapi nap folyamán kaptam arról sms értesítést, hogy érkezett a számlámra pénz!

Kérdeztem telefonon az ügyintézőt, hogy ilyenkor mi van? Erre annyit mondott, hogy indítsam újra a telefonom. Megtörtént, de ugyan úgy nem kapok smst. Újrahívtam őket...azt mondta megtelt az sms memória....ez kizárt, mondtam is neki....azt mondta, náluk minden oké, és hogy sajnos többet nem tud segíteni! Járt már így valaki? Mi lehet a gond?


2014. jan. 9. 12:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha más küld SMS-t, azt megkapod?
2014. jan. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen, megkapom az sms-eket, amit más küld!

SŐŐŐT!!! Tegnap érkezett a számlámra pénz, és az arról szóló sms-t is megkaptam a banktól!

Ezért nem is értem,hogy most mi van....

2014. jan. 9. 12:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is jártam mar igy. Torolj ki minden üzenetet, kapcsold ki a telefont, vedd ki a kartyat, aztán kapcsold be ujra. Nekem par hónappal ezelőtt volt igy. Egy smst kaptam meg ujra es ujra a banktól -3 nap alatt tobb mint ötszázszor jött el....- az viszont meg véletlenül se érkezett megy ami az utálathoz kellett volna.
2014. jan. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utaláshoz, nem utálathoz :D
2014. jan. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Esetleg másik telefonba nem tudod a simedet áttenni?
2014. jan. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!