Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » 300000 ezzer ft lenne szüksége...

300000 ezzer ft lenne szükségem havi 50000 tudok fizzetni?

Figyelt kérdés
Főállásu anya vagyok, édesanyám el halálozott temetésre kellene pénz, bankok nem adnak erre. Provident nem jó van náluk egy hitelem. Lenne valakinek ötlete?

2013. dec. 3. 20:37
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha bank nem ad, ha provident sem ad, akkor rokonok, barátok jöhetnek szóba csak.

Idegen nem fog csak úgy kölcsön adni.

2013. dec. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Önkormányzaton kérj temetési segélyt!
2013. dec. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 piriiiiii válasza:
54%
300000 ezer forint az nagyon sok! Nem inkább 300 ezret szerettél volna írni?
2013. dec. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
38%

ma 20:43

300000 az pontosan 300 ezer akar lenni..

2013. dec. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Rokonokkal az a baj hogy van egy kis öcsém ö most fejezte be a sulit még nem talált állando munkát, a bátyámnak most mondták fel a lakás hitelét.

A bárátok már mozgositva vannak.

Önkormányzat majd ha kifizettem a temetést akkor a számlára ad 34000 ft.


Köszönöm öszintén a válaszokat

2013. dec. 3. 20:47
 6/9 A kérdező kommentje:
igen elírtam elnézést 300 ezer!
2013. dec. 3. 20:48
 7/9 anonim ***** válasza:

És miért jó ez nekünk, hogy adunk neked kölcsön?


Illetve el kéne hinnünk, hogy bank nem ad neked hitelt (nyilván KHR-es vagy ill. nincs jövedelmed), a providentnek is tartozol és akkor majd pont tudsz havi 50K-t törleszteni...

2013. dec. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem!


Nem főállásu anya vagyok! Erre nem ad a számla vezető bankom

hitelt! ( sajnos mult honapba váltottam bankot és ha az új banknál lenne már 3 hónapja a számlám akkor kapnék számla hitelt)

A Providentnél van egy hitelem amit fizetek de csk egy bizonos hét után addnak ujjab kölcsönt.

Sajnos nem tudhatam hogy édesanyám ilyen fiatalon és hirtelen elhalálozik.

Nem roszindulatu megjegyzést vártam, csak valami ötletet.

És nem azért írtam ide mert nincs jobb dolgom csk el vagyok keseredve és tanácsra lenne szükségem.

2013. dec. 3. 21:12
 9/9 anonim ***** válasza:

A temetkezésnél is érdeklődj, van ahol van lehetőség részletfizetésre, illetve szerényebb formában is el lehet temetni Édesanyádat, akkor azért olcsóbb.

Részvétem

2013. dec. 4. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!