Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Dombornyomású kártyára van...

Dombornyomású kártyára van szükségem? (tovább lent)

Figyelt kérdés
Szeretnék befizetni egy netes oldalon, ahova hitelkártyával (credit carddal) lehet befizetni. Nem igazán tudom, hogy ez a folyamat hogy működik. Nekem hitelt kell ahhoz felvennem, hogy kaphassak egy ilyen kártyát? Vagy elég csak nekem pénzt adnom, amit rá tesznek?
2009. nov. 22. 01:24
 1/5 anonim ***** válasza:

hmm? Hogy jön ide a hitel, meg kinek akarsz pénzt adni, ahhoz, hogy fizethess?


Nekem sima visa electronom van ráadásul junior számlával, nem dombornyomott és csodálatosan tudok vele fizetni neten.

Ahol én rendszeresen fizetek, ott úgy néz ki, hogy ki kellett tölteni a kártya számát, lejáratát, azt a titkos háromjegyű számot, nevet, címet, és kész. Nem is kerül plusz pénzbe, csak annyiba, amennyi a cucc volt. De eleve a fizetési opcióknál lehet választani hogy paypal, kártya, készpénz kutyafüle, a credit card opciónál fel is van sorolva, hogy melyik fajta kártyával lehet fizetni.


Nézd meg, hogy a te kártyád is fel van-e sorolva, csak kiírják. A sima boltban is ki van ragasztva, hogy melyik fajtát fogadják el, szerintem itt is ott kell legyen.

2009. nov. 22. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
értem. visa/visa electron-nal lehet befizetni. csak úgy emliti meg a kártyát, hogy "credit card" ami angolul ugye hitel kártyát jelent. ez zavar engem össze.
2009. nov. 22. 02:01
 3/5 A kérdező kommentje:
egyébként bwinen akarnék befizetni. szóval akkor nem muszáj dombornyomású kártyát csináltatnom, elég a visa electron? és annak van havi díja?
2009. nov. 22. 02:03
 4/5 anonim válasza:
a hitelkártyán lévő hitelkeretet a kereseted alapján határozza meg a bank...minden hónapban rendelkezésedre áll, használhatod, csak bizonyos időn belül vissza kell fizetned a használt összeget a bankfiókban (vagy utalással, csekkel)....ajánlott a kamatmentes időszakon belül (minden banknál más) mert akkor csak annyit kell visszafizetned nekik, amennyit a hitelkeretből használtál...azért hitelkártya a neve, mert a bank a kezedbe helyezi a pénzét, ami bármikor bármire rendelkezésedre áll...
2009. nov. 22. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Erre gondoltál? [link]


Szépen le van írva milyen kártyákkal lehet...

2009. nov. 22. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!