Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Citi banknál lévő bankártyám...

Citi banknál lévő bankártyám havidíját ha nem fizetem, mi lesz a következménye?

Figyelt kérdés
Külföldre költöztem 1 éve és teljesen megfeledkeztem a kártya havidíjáról. Elötte jött rá jövedelem így nem volt gond hogy vonják a havidíjat de miután kijöttem azóta nem fizettem. Mi lehet a következménye? Nem fogok majdnem 50ezer forintot befizetni a kártyadíjra amit nem is használtam. Mit lehet tenni?
2013. nov. 21. 10:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Pedig be kell fizetni, ha ez van a szerződésben. Mást nem lehet tenni. Addig fizesd be, amíg nem kezdik el behajtatni, akkor már többszöröse is lehet az összeg.
2013. nov. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
vedd ezt tanulópénznek, be kell fizetned
2013. nov. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Be kell fizetni. Ha nem, akkor majd levonják a fizetésedből, elárverezik a tulajdonodat..
2013. nov. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért nem szűntetted meg?
2013. nov. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Amint írtam is elfelejtettem teljesen hogy havidíja van hisz vonták a fizetésemből. És nem szüntethetem meg addig amíg nincsen rendezve.
2013. nov. 21. 17:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!