Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Paypal számlámról pénzt...

Paypal számlámról pénzt küldeni az OTP számlámra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy ismerősöm Amerikából küldött nekem pénzt Paypal-on keresztül, így csináltam Paypal fiókot. Nagy nehezen megérkezett a 4 jegyű kód az OTP számlámra (és 400 Ft levonás).

Aztán most nézem, hogy nincs közvetlen kapcsolat a Paypal-on található pénzem és az OTP számlámon lévő pénzem között.

Szeretném az OTP-s számlámra átküldeni a pénzt, hogy a kezemben legyen, de nem tudom, ezt hogyan lehet.

Másrészt meg nem elérhető az összes pénz, ami rajta van a Paypalon, és azt szeretném, hogy elérhető legyen:


PayPal balance: 14,679 HUF Currency converter

Available balance in HUF (primary): 1,200 HUF

Total balance (all currencies, available and pending) converted to HUF: 14,679 HUF


Próbáltam már azt a módszert, hogy View Limits, mert hogy hátha meg kell emelni a pénzfogadási limitem (amire az volt írva, hogy ~653 Ft/ év). Feltöltöttem a személyi igazolványomról, a lakcímkártyámról és a legutóbbi számlakivonatomról képet.


Ezt írták:

"Your receiving limit has been removed.


We have completed our review of your PayPal account and your account

receiving limits have been removed.

Thank you for your understanding and cooperation.


Thanks,

Kwame

PayPal"


Szóval akkor lehet, hogy azért tűnt el az a link, hogy "view limits", mert már nincs semmilyen limit.

De mégsem elérhető az egész egyenlegem.


Aki ért hozzá, légyszi segítsen, hogy hogyan tudom átküldeni a total balance-nyi pénzt (tehát az összeset) az OTP számlámra, hogy használni is tudjam azt a pénz.

Más kérdésnél úgy láttam, hogy a withdraw-val kell, de pontosan hogyan is?


Köszönöm!


2013. nov. 19. 12:04
 1/5 anonim ***** válasza:

bejelentkezel, withdraw, transfer funds to bank account


[link]

2013. nov. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Aha, köszönöm, csak az a baj, hogy nekem csak olyan opció van a Withdraw-on belül, hogy:

Withdraw funds to your bank account

2013. nov. 21. 21:25
 3/5 A kérdező kommentje:

Ja, végül is mindegy, hogy nincs olyan, hogy to your card.

Na...maximum 1200 Ft-ot enged utalni, gondolom a fenti okok miatt.

Dollárban engedi az összes pénzt, ami $62,94.

Nem. Elküldtem a dollár pénzt, és az available pénz (1200 Ft) ott maradt. Akkor lehet, hogy ez külön van.

2013. nov. 21. 21:37
 4/5 A kérdező kommentje:

Elküldtem az 1200 Ft-ot is, és most ez van.

Currency_________Total

HUF (Primary)____0 HUF

USD______________$0.00 USD

2013. nov. 21. 21:40
 5/5 A kérdező kommentje:
Sikerült. Köszi. :)
2013. nov. 25. 10:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!