Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Aláírási jog kérésével, hova...

Aláírási jog kérésével, hova fordulhatok?

Figyelt kérdés
A lakásomra jelzáloghitelt vettünk fel a volt élettársammal. Ő az adós én az adóstárs. Ő "eltűnt", a leveleimre nem válaszol. Hogy intézkedni tudjak kell az aláírása is, különben kitesznek. A Bankot nem érdekli, a rokkant nyugdíjam levonja, a rendőrség nem csinál semmit, mert nem bűncselekmény. De kérdezem én egy aláírás miatt ami nem jár semmi kötelezettséggel, csak kiszállna a hitelből ami Neki is megérné, függ az életem? Nincs senkim és semmim. Köszönöm annak aki válaszol.
2013. okt. 31. 13:10
 1/3 anonim válasza:
Mivel ez szerződés módosítással jár, így szükséges az aláírása. Közjegyzőhöz fordulnék a helyedben, mi az hogy eltűnt? Senki nem tartja vele a kapcsolatot?
2013. nov. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
K
2013. nov. 6. 12:11
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod és tanácsod. A közjegyző eszembe sem jutott. Oda gondolom kell pénz, ami nekem nincs. Rosszul írtam, hogy eltűnt, nem válaszol a leveleimre a közösségi oldaláról. Fogalmam sincs mit tehetnék. Aláírás nélkül nem tudnak tőkét vonni, csak "dobálom a kukába a pénzt"(megélhetésemre semmi nem marad, senkit nem érdekel)egy helyben toporgok, csak a kamatot és a kezelési költséget vonják, és a kölcsön 1 millióval ezek ellenére is magasabb lett.
2013. nov. 6. 12:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!