Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Providentnél előtörlesztés...

Ajisa kérdése:

Providentnél előtörlesztés hogyan működik? Akinek már volt ilyen az irjon légyszi!

Figyelt kérdés
Azt szeretném megtudni mondok példát felveszek 50e akkor vissza 94e kellene fizetni 54hétre de ha én én mondjuk 4 hónap után ki akarom fizetni akkor mennyit kell vissza fiszetnem? Mert én ugy értelmeztem h a 44e a kamat és stb és ha osztom 54-el akkor heti 815Ft kamatot fizetek vissza abba a heti 1800 pár forintban ugye benne van. Akkor amikor én előtörlesztenék ki kell fizetnem a még 94eFt-hoz viszonyitott összeget vagy mivel elő van igy csak a különbözetet az eddigi kamattal. Értem igy mondjuk 25e már kifizettem és akkor mondjuk kamattal a 60e képest fizetek ki 35e-et mert harabb törlesztettem vagy a 94e-hez kell fizetnem 65e-ret?

2013. okt. 4. 21:48
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!