Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Kifizessem a creditexpress-es...

Kifizessem a creditexpress-es "tartozásom"? (Vatera)

Figyelt kérdés

A vaterának tartoztam már 1-2hónapja 8000eFT-al,tegnapelőtt egyenlítettem ki a számlámat,erre ma jön a levél hogy 2956Ft-ot fizessek egy creditexpress nevű behajtócégnek,mit csináljak ezzel? (már kidobtam a kukába amúgy)

Nem ajánlva jött csak úgy bedobták a postaládába = kuka .

Tanuló vagyok,nincs önálló jövedelmem és semmim amit elvehetnek szóval tulajdonképpen semmit sem tudnak csinálni?


2009. nov. 4. 11:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Minek vaterázol, ha nincs pénzed...

majd szépen arról a 28956 forintról mennek majd felfele a kamatok.

2009. nov. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Elvileg nem, mert kifizettem tegnapelőtt a tartozásom..
2009. nov. 4. 14:30
 3/6 anonim ***** válasza:
A tartozás egy dolog, meg a kéedelmi kamat, ami gondolom ez a 2956 forint is más..
2009. nov. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
faxold el az utalási bizonylatod a creditexpressznek. ne fizesd be a plusz díjat. én a parkolási díjakat "szoktam" így intézni.
2009. nov. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor az már tárgytalan.
2009. nov. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én most kaptam egy telefont, hogy fizessek be 3100 ft-ot, ugyanígy vatera (905Ft-os) tartozás miatt. Ja de a legjobb hogy semmilyen levelet nem kaptam, illetve ők küldtek ki, csak éppen írtak egy címet, se házszám, se emelet semmi. Valószínű hogy megkapom, mi?? És akkor most ha nem fizetem be, azt mondta hogy eljárást indít. Jó mi??? És ez már a második ilyen. Természetesen a 905 Ft rég be van fizetve.
2011. júl. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!