Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » COFIDIS hitel bírálatról mik...

COFIDIS hitel bírálatról mik a vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2013. aug. 9. 21:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Érdekes a bírálata, mert először elutasított, majd 3 hónapra rá elfogadta a kérésemet, pedig semmi változás nem történt! Csak 200.000 kellett, de hetekig ment a herce-hurca vele, viszont azt ígérik, hogy ha legközelebb kell, akkor már egy nap alatt folyósítják! Remáljük, bármi közbejöhet!
2013. aug. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Akkor voltam a legnagyobb hül.e amikor felvettem. Nem tudom ajánlani senkinek. Ha a törlesztőt nem fizeted be a megadott napig, már másnap jön is a telefon, hogy hogy képzeled, hogy nem fizetsz.

MINT A KUTYÁVAL ÚGY BESZÉLNEK.

Számon kérik, hogy hová tetted a fizetésedet, hogy nem tudtad befizetni, stb.

Megaláznak teljesen telefonon keresztül.

Még a Provident is 100x jobb.

De döntse el mindenki, hogy mit szeretne.

2013. szept. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Szerintem ,ismerősöm most vette fel kért pénzt,,kiküldték neki a hozzá tartozó papírokat,kitöltötték.jött érte a mobil futár,elvitte,majd 3napra sms kapott elfogadták 48órán belül ott volt a pénze a számláján,elég korektek,de lekell vonatni és időbe megkapják,és nincs baj,akkor,üdv
2013. nov. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Dec. 10.-én vitte el a futár a szerződést, 23.-án felhívtam őket, idén nem lesz belőle semmi!
2013. dec. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
A futárnak öt munkanapja van arra, hogy eljuttassa a kérelmet a központba, ahol szintén kb. öt munkanap alatt történik meg a végleges hitelbírálat. Dec. 7-én vitte el a futár a kérelmemet és 18-án hívtak, hogy megkaptam a hitelt, majd másnap átutalták az összeget.
2013. dec. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Én vagyok a dec.10.-ei, 3 nap ennyit számíthat?
2014. jan. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Lenne egy kérdésem, h felhivnak, h kapom-e a pénzt? Dec. 21.én jöttek a papírokért, de még semmi reakció.
2014. jan. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
7/7 sms küldenek állítólag,az enyémet dec. 10-én vitte el a futár, tegnap felhívtam őket, azt mondták a munkehelyem visszaigazolását várják.Felhívtam a munkahelyemet, 18-án ott volt a fax, csak a személyügyön sz..tak rá.Neked ott volt közte az ünnepek.
2014. jan. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

Nagyon körülményes,lassú és számomra értelmezhetetlen

a hitel elbírálásának a folyamata.Természetesen el lettem utasítva kb.3 hét szivatás után...de az egészben a vicc az, hogy ezek után a számlavezető bankom 48 órán belül folyósította a kért összeget...nem is értem,hogy miért keresetme meg ezt a himi-humi brigádot ,akinek még egy nyomorult irodája sincs ahol személyesen elintézhetnél bármit...a hitel szerződésük viszont csupa apró betűs vicces dolgot tartalmaz...nagyon nagyon nem ajánlom senkinek sem...

2014. szept. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Megértem hogy ha milliókról van szó és ill.az igénylő segélyen él és elutasítják de egy pár százezres igénylés és jó kereset mellett elutasítanak?Akkor miért hirdetik ha csak átverés az egész?Remélem másoknak beválik,én komolytalan cégekkel nem foglalkozom.
2015. dec. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!