Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ingatlan szeretnek vasarolni...

Agnes gina kérdése:

Ingatlan szeretnek vasarolni de nem talalok aki adna hitelt Ha vki tud kerem segitsen?

Figyelt kérdés

Lenne egy csaladi haz falun 3millio 800 ezer ft ert en 28 eves vagyok a parom 29 van egy kislanyunk sem szocpolt sem feszekrako hitwlt se semmit nem birunk kihasznalni a parom fizuja 110-130 ezer ft de sajnos hatarozott szerzodessel van a munkahelyen nekem van egy hat oras munkaviszonyom hatarozatlan szerzodessel de csak 53 ft pt keresek plusz a csaladi potlek 12200 ft az osszes banknal probalkoztam mar de mindig bele kotnek vmibe nem ertem ha szemelyi kolcsonben adnanak 2 milliot akkor az ingatlanra a hitelt mert nem kapnank meg meg a feszekrako vagy otthonteremtesi hiteleket minek hirdetik akkor ...

Fizezek egy elotakarekosagi szamlat az otp banknal ami jovo majisban telik le 670 ezret lehet kivenni belole de csak ha hazra forditom de kerdem en hogyan forditsam hazra ha egyszeruen hitelt nem adnak kezesem lenne adostarsam is de ingatlan fedezetem nincsen sem auto amit jelzalogba adhatnak vki kerem segitsen nekem mertnem konnyu kiigazodnom a dolgok kozt

ha barki ajanlani tud vkit aki intezne nekem hitelt kerem irja le?


2013. aug. 8. 14:12
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem kiirni semmi fele hitelunk nincsen ez lenne az elso es az utolso is
2013. aug. 8. 14:15
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajnálom a helyzeted, idegesítő lehet, hogy tudnád fizetni a hitelt, mégse kapsz. Ennek ellenére azt mondom, bírjátok ki, tegyetek félre amennyit tudtok, és akkor pár év múlva meg fogjátok tudni venni saját pénzből is (esetleg szülői segítséggel).
2013. aug. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hat sajnos ugy latszik nem lesz mas lehetosegem sajnos csak idegesito kicsit hogy minden alapveto teny megvan hogy kaphassak hitelt es megsem jo semmi sajnos nincs semmi a nevunkon munkahelyunk van takarekpenztari tagok vagyunk gyerek is van elso haz is lenne megsem birunk semmit kihasznalni :'(
2013. aug. 9. 21:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!