Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Honnan vehetnék fel hitelt?

Honnan vehetnék fel hitelt?

Figyelt kérdés
Szükségem lenne 100.000Ft ra, de Providentet nem szeretném. banki hitelt nem kaphatok. Honnan tudnék felvenni pénzt?
2013. júl. 22. 00:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

-rokonok

-barátok

- ismerősök

-uzsorás (de náluk még a provident is jobb)

- dolgozol

- eladsz pár dolgot ami értékes is lehet

2013. júl. 22. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
augusztus 1.től lesz szerződésem a munkahelyemen. Igazából erre az 1 hónapra kellene, hogy tudjam rendezgetni a számlákat . Az uzsora jó lenne, de nem tudom ki foglalkozik ilyenekkel, vagy hol találok én olyat... :(
2013. júl. 22. 00:49
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért ezt gondold át még egyszer... Nincsen félretett pénzed?
2013. júl. 22. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Édesanyám nemrég hunyt el, 210.000Ft volt a temetés. Egyedül vagyok a kisfiammal, nemrég váltam el a férjemtől! Ami most égetően szükséges lenne, az 23ezer forint. a 77.000 a többi csekkre, kiadásra kellene, amivel kihúzom szeptemberig, akkor már kapok fizetést.
2013. júl. 22. 02:27
 5/7 anonim ***** válasza:

Gyerektartás?

Nehogy felvegyél uzsorát, miből fogsz visszafizetni 2-300 ezret? Mert ilyen körül kell ám majd, vagy még többet. Akkor már tényleg Provident. Kérd meg a gyerek apját segítsen ebben a hónapban kicsit többet.

2013. júl. 22. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért én nem értem a gondolkodásodat. A provident elutasítod akik az első megbeszélésnél elmondják feketén-fehéren hogy mennyit fogsz fizetni hetente/havonta. Nem csapnak rá több kamatot, nem vágnak át. Ennyi a végösszeg , ennyit kell fizetni. Ezt elutasítod, de az uzsorástól simán felvennéd aki 200+-os kamatot számol fel, aki úgy manipulál majd, hogy mindig szarban legyél ha fizetni kell. Így bekerülsz egy örök körforgásba. Bár fogsz fizetni nekik havonta, de annyi pénzed nem marad hogy enni adj a gyerekednek, így újra az uzsorás fog kölcsönt adni..HA nem fizetsz, vagy több hónapot késel, akkor jön a figyelmeztetés. Zsarolás, fenyegetőzés vagy egyszerűen megvernek téged vagy a gyerekedet... Tényleg ez kell neked??? Ennél a provident is ezerszer jobb..
2013. júl. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

100000 Ft szabad felhasználású kölcsön.


OTP:

13 hónap, havi:8875Ft, teljes:115375Ft.


Provident:

52 hét, heti:2280 teljes:118560Ft


Nincs lényeges különbség.

2013. júl. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!