Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Honnan vehetnék fel hitelt...

Honnan vehetnék fel hitelt ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Olyan élethelyzetbe kerültem, hogy kénytelen vagyok felvenni egy kisebb összegű hitelt. Sajnos nincs senkim, akire támaszkodhatnék, így valahogy saját erőből kell előteremtenem 150 ezer forintot. Egy éve már egyéni vállalkozó vagyok, de aktívan dolgozni csak kb 5 hónapja kezdtem. Voltam ma a Providentnél, de a kért összeg helyett csak 50 ezer forintot kaptam. Azt mondták, hogy az én korommal (20 éves vagyok) örüljek ennek is, nem beszélve, hogy a NAV által kiadott jövedelemigazolás elég csekély értékről szól, hisz csak 185 ezer forint jövedelmet igazol 2012-re. Hiába mondtam el, hogy az csak 4 havi fizetésem, nem érdekelte őket, és nem adták meg a pénzt. Mit tehetnék? Hol tudnék még kapni hitelt? Soha nem vettem még fel, nincs semmiféle rossz adós besorolásom vagy ilyesmi, de túl fiatal vagyok és túl kevés pénz van a jövedelemigazoláson. Igazából már a kamat sem érdekel, annyira fontos hogy előteremtsem ezt a pénzt, különben utcára kerülök.
2013. ápr. 17. 14:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért nem mész be bankokhoz?
2013. ápr. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Igazából már a kamat sem érdekel"


Van egy ukran szomszedom, allitolag szokott penzt hitelezni, ha erdekel, megadom a szamat!

2013. ápr. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 acelsziv ***** válasza:
100%

Megélhetésre hitelt felvenni irdatlan nagy ostobaság.

Ha az alapot nem tudod kitermelni akkor hogyan fogod a törlesztőt fizetni? Ülj le és nézd át a pénzügyeidet.

Nézd meg hogyan lehet csökkenteni a kiadásokat és növelni a bevételt. Szükség esetén vállalj el bármilyen munkát.

2013. ápr. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!