Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha letiltattam a bankkártyám,...

Ha letiltattam a bankkártyám, és most újraszeretném aktiváltatni, azt hogy tehetem meg?

Figyelt kérdés
Szombaton elhagytam a bankkártyámat VOLT fesztiválon ezért azonnal le is tiltattam, de aztán szerencsére meglett. Hogyan tudnám újraaktiválni? És hol? Neten is meglehet csinálni, vagy be kell mennem az OTP-be? Mennyibe fog ez nekem kerülni? Köszi a válaszokat előre is:)
2013. júl. 9. 13:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudod újra aktiválni. Új bankkártyát kell kérned. Menj be, vagy hívd fel az ügyfélszolgálatot, ott majd mindent elmondanak.
2013. júl. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én az OTP-nél tiltattam le a kártyám,mert ellopták a táskám. 22ezer forintot vontak le a számlámról :( Újraaktiváltatni nem tudod,újat kell igényelned. Kb ennyi pénzre számíthatsz Te is.
2013. júl. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

22 ezer a letiltás és az új kártya?

Nem hiszem. Még ha dombornyomott (aminél drágább általában) és még ha OTP, akkor sem 22 ezer.


Hogy újra lehet-e aktiválni?

Bankonként változó. Van ahol igen. Van ahol nem. Van ahol x nap után már nem. Van ahol külön van végleges letiltás és külön nem végleges.


OTP-t pont nem tudom.


De azóta már talán kiderült.

Megírnád, hogy mi lett?

2013. júl. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3 munkanap állt a rendelkezésemre h elmenjek OTP-be és intézkedjek..nekem sikerült épp az utolsó nap elmenni:D annyi volt, hogy kérdezték, hogy mikor telefonon letiltottuk, akkor kért-e valami jelszót. Mondtam hogy nem, semmiféle jelszót nem kért. Ha kért volna akkor telefonról ugyanúgy visszatudtam volna aktiválni. De mivel nem kért ezért az OTP-ben csinálták meg. Annyi volt az egész h írtak a feloldásról egy szerződést, aktiválták és ennyi. Akkor nem is mondtak semmit hogy ez nekem kerülne e vmennyibe..én meg el is felejtettem kérdezni de szerintem ingyen volt. Annyi még h 72 óráig tart míg rendesen visszaaktiválódik a kártya:)
2013. júl. 12. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!