Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik banknál érdemesebb...

Melyik banknál érdemesebb bankkártyát csináltatni aszerint, hogy minél kevesebb legyen a költségem vele?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és nem tartanék rajta sok pénzt, maximum 30-50 ezer forintot...
2009. okt. 17. 18:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
CIB cibezz számla ahhoz kártya.nézz utána, 26év alattiaknak van és elég jó, kevés pénzbe kerül, ill első évben a kártya ingyenes, utána is ilyen évi ezer Ft asszem, ill a számlavezetés is 0 asszem. nekem ez van.
2009. okt. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
OTP-nek is van o Ft -os számlája! Nem kell befizetni semmit és Visa electron kártyát kapsz
2009. okt. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ja,... ja...!


A CIB Bank CIBEZZ-számlacsomagja a legkedvezőbb!!!

14-26 éveseknek van, a havi számlavezetési díja 0 Ft/hó, az elektronikus bankkártyát díjmentesen adják hozzá, havonta 2 alkalommal díjmentes az ATM-pénzautomata használata (bármelyik!), a NetBankos átutalásai díjmentesek, a rendszeres megbízások díjmentesek...


Szóval, ennél kedvezőbb ajánlat egyik banknál sincs!!!


Ráadásul adnak egy neten használható Internetkártyát is (díjmentesen!), amivel a neten is tudsz vásárolni!!!


SZUPERJÓ!... :D


[link]


FIGYELJ!

Először BANKSZÁMLÁT kell nyitnod, csak ezután (erre!) igényelhetsz BANKKÁRTYÁT!!! (Bankkártyát önállóan, bankszámla nélkül nem tudsz igényelni.)

2009. okt. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, az OTP-nek is van 0 Ft-os OTP-JUNIOR számlája, csakhogy annál bármilyen tranzakció eszméletlen díjazású... :-P

Havonta 1x használható díjmentesen az ATM-pénzautomata (CSAK az OTP!), utána többszáz forint a költsége...

Még a NetBank-os átutalásra is többszáz Ft-os költségeket számolnak fel!!! Még a bankon belüli átutalásra is (pedig ez a többi banknál ingyenes). :[


Az OTP felejtős... :-P

2009. okt. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

Ezen az oldalon alul találsz egy összehasonlító táblázatot a bankokról! Amúgy én is a Cibezz-t javaslom.

[link]

2009. okt. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én most váltottam át OTP Juniorról Cibezz-re.Gyakorlatilag 0 Ft a havi bankszámla-költségem.
2009. okt. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Axa..semmi költség, és sok lekötetlen kamat, egyértelműen a legjobb:)
2009. okt. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!