Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Fél milliós önerőre kaphatunk...

Fél milliós önerőre kaphatunk valamilyen hitelt, ha igen kb mennyit?

Figyelt kérdés
Legalább 1.5 millió kéne még. Jön a második gyerek és még mindig anyám nyakán élünk. Házra kéne. Van esély rá hogy kapunk?
2013. jún. 30. 12:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Mint szakértő a témában jelzem:


A Fundamenta egyáltalán jó megoldást most, mert oda 5 milliós ingatlan fedezet kellene, tehát ez kilőve.


Szocpol használt lakásra nincs.


OTP-nél elméletileg lehet kapni alacsony értékű ingatlanra is jelzálog hitelt, de azért az 1,5milliós érték elég necces, lehet elutasítják a kérelmet.


Személyi kölcsönhöz nincs szükség önerőre, annál inkább megfelelő jövedelemre.


Ha mindkettőtöknek van állása, akkor külön külön talán nagyobb esély van 750-750.000Ft-ot megkapni személyi kölcsönként, de én lebeszélnélek titeket erről, mert nagyon magas a kamata.


Javaslok valamilyen nagyon olcsó albérletet és legalább egy 20.000Ft-os OTP LTP-t. Igaz, hogy csak 4 év múlva lenne belőle saját ház, viszont a hitelrészt is tuti megkapjátok, mert az OTP LTP-nél nincs érték korlátozás.

2013. jún. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat természetesen mindnek utána fogunk járni. Csak a pici egy éves koráig leszek otthon utána megyek férjem mellé 4 órában dolgozni gyes mellett. Szerencsére nincsenek nagy igényeink és eléggé kis lábon élünk. Csupán a gyerekeknek legyen meg ami kell. De minden képpen dolgozni akarok én is minél előbb. Más nem elmegyek utca seprőnek vagy takarítónőnek. Nekem minden csak tisztességes munka legyen és segítsen felnevelni a gyerekeimet.
2013. jún. 30. 18:12
 13/14 anonim ***** válasza:
majd a gyermeked életét is tönkreteszed a hitellel. maradj anyádnál és gyűjtsed a pénzt.
2013. jún. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Jajj ne, az nem jó. Nem azért, mert biztos nem zavarnának el csak már kényelmetlen és kellemetlen ott lakni. Jobb lenne egy saját. Tudom hogy előbb kellett volna a ház utána a gyerekek, de ezen már nem tudok és nem is akarok változtatni. De minden képpen kell egy külön kis fészek, így vagy úgy. Természetesen minden lehetőségnek utána fogunk járni. Köszönöm szépen a válaszokat.
2013. júl. 1. 11:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!