Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mi a véleményetek a VOLKSBANK-...

Mi a véleményetek a VOLKSBANK-ról? Minden érdekelne folyószámla, , hitel, , takarékosság, , stb.

Figyelt kérdés
2009. okt. 11. 15:51
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Az a bank nem fehérembernek való.


"Héber" bank, én egyszer voltam bent hogy majd nyitok egy számlát..


A berendezése magáért beszél és sokmindent kifejez...


50 ezer forintba kerül náluk egy mezei számlanyitás, fogalmam sincs hogy ezért mégis miylen szolgáltatást kap az ember de bizonyára tudhatnak valamit ennyi pénzért!


Menj be egybe körbenézni sima utcai cuccban, már az ajtóból ki fognak nézni...

2009. okt. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi,hogy írtál.


Az én tapasztalatom az volt,hogy nagyon kedvesek voltak,,számlanyitáshoz nem kell pénz és a vezetéséért 96ft.ot vonnak le havonta,,és havi 2alkalom az ingyenes pénz felvétel automátából...

Már inkább arra lennék kiváncsi,,hogy hitel ügyben tud-e valaki róluk infót.

2009. okt. 12. 11:19
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

tőlem nem kértek 50 ezret, pedig fehér ember vagyok.


szerintem rendben vannak.

2009. okt. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%

Hitel ügyben azt tanácsolom, hogy ne az alapján válassz, hogy hol kedves az ügyintéző és kinek mi a véleménye a bankról, mert nem ez számít. Nincs olyan, hogy "jó bank". Megmondom miért. Ha valakinek az a legfontosabb egy hitelnél, hogy a lehető legtöbbet kapja pl lakásvásárláshoz, annak olyan bankot kell választani, ahol működik a "magas finanszírozás". Ha valakinek nagyon jó a jövedelme, ezer éve bejelentett állása van, annak olyan bank a jó, ahol ezt maximálisan díjazzák és a lehető legjobb kamatra kap így hitelt. Ha valaki tele van adóssággal és az a legfőbb baja, hogy semmiféle induló költsége ne legyen a hitelfelvételkor, akkor neki olyan bank a jó, ahol nincsenek induló költségek. Ezeket így együtt nem találod meg egy bankon belül, tehát mindig végig kell gondolni, hogy mik a legfőbb szempontjaid és az alapján válassz bankot, ahol rád szabva, az igényeid figyelembevételével találsz hitelt.

(Nehéz eligazodni a bankok között, de egy korrekt, bankfüggetlen hiteltanácsadó sokat segíthet ebben.)

2009. okt. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A "bankfüggetlen tanácsadó" azt a bankot fogja ajánlani, amelytől a legtöbb jutalékot kapja.

Jópár hitelközvetítő olvassa ezeket az oldalakat azért, hogy ügyfeleket szerezzen.

Hallgass a józan eszedre, menj be, és dönts a benyomásaid alapján.

2009. okt. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért írtam, hogy KORREKT tanácsadó, mert aki nem az, azt messze el kell kerülni.
2009. okt. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!