Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Bar listásoknak adósságrendező...

Bar listásoknak adósságrendező hitel lehetséges?

Figyelt kérdés
Nagy bajban vagyunk a párommal mert a kedves volt neje nem fizeti a tartozását és a párom volt a kezes.Most fizethetünk 4 hitelt egyszerre és kéne valami adósságrendező hitel vagy valami de az a baj hogy bar listás én meg 21 éves vagyok így ha jól tudom nekem nem adnak ilyen hitelt meg ingatlanom sincs a nevemen.Ráadásul most várom az első babánkat.nem hittük hogy így kicseszik velünk az élet...van valami remény a kiútra? állítólag angliában van a pics@ havi 400 ezres fizuval mi meg fejenként keresünk 75 öt.

2013. jún. 13. 11:14
 1/8 A kérdező kommentje:
esetleg ha a nevemen lenne egy ház de lenne egy másik tulajdonos is akkor ingatlan fedezetet tehetünk a házra?
2013. jún. 13. 11:24
 2/8 anonim ***** válasza:
42%

"Bar listásoknak adósságrendező hitel lehetséges?"


Nincs.A jelenlegieknek kell a futamidejét kitolni, így csökkenhetnek a törlesztőrészletek. Az adósságrendező hitel nem azt jelenti, hogy ezután majd nem vagy csak havi 1000-et kell fizetni!!!!! Ott is komolyan kell törleszteni.

Már ne is haragudj, de 4 hitelre (esetedben a semmire) nem gondoljátok, hogy felelőtlenség gyereket vállalni???


Nem lehet elvetetni még valahogy?

2013. jún. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
jézusom te normális vagy? mondom hogy nem számítottunk rá hogy a nyakunkba szakad 4 hitel...
2013. jún. 13. 11:39
 4/8 A kérdező kommentje:
amúgy meg tudom hogy mit jelent az adósságrendező hitel de esetleg akkor nem havi 80 at kéne fizetni csak 50 vagy 60 at...
2013. jún. 13. 11:43
 5/8 anonim ***** válasza:
Ügyvédhez kellene fordulni a kezességgel kapcsolatban. A kezes a legutolsó aki helyt áll a tartozásért, ráadásul ha önként nem fizet akkor a banknak sokkal kevesebb a lehetősége, mint az eredeti adósnak. Vannak ingyenes ügyvédek, lehet, hogy megtalálja a módját, a szerződésben, hogy ne nektek keljen fizetni. Ha jelzálog tartozása van és egyéb ingatlan is van a nevén akkor a banknak először azt kellene végrehajtatni, de nekik egyszerűbb, hogy kiküldenek egy csekket a kezesnek. Szóval nem kellene befizetni és kiderül, hogy mit lép a bank.
2013. jún. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hát a csaj nevén van egy lakás amit elárverezhet a bank.ügyvédnél tegnap előtt voltunk és nem mondott semmit...azt mondta hogy mivel a párom a kezes neki kell fizetni
2013. jún. 13. 12:32
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem kellene befizetni a banknak a részlet és meg kellene várni mi a következő lépésük. (ezzel bármennyire is fenyegetőznek nem vesztenétek semmit, mivel sok idő mire végre tudják hajtatni) Valószínűleg az ingatlan árverezése lenne a következő lépés. A "pics@" valószínűleg ezt nem hagyja, így a végén rájön, hogy kénytelen fizetni.
2013. jún. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne fizessetek.Ha már meg lesz a baba pereld be a párodat,hogy nem fizet gyerektartást.(Ehhez nem muszáj külön lakcímen élnetek).Ezután a fizetéséből letilják a gyerektartást amit neked fognak utalni ,de így a bank már nem tud a fizetéséhez nyúlni.Vagyon ne legyen a nevén.
2013. aug. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!