Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Vélemények MKB Bankról? Most...

Vélemények MKB Bankról? Most szeretnék ott 'Karrier' számlát nyitni.

Figyelt kérdés
Jelenleg OTP Junioros vagyok,de ez decemberben le fog járni.Szeretnék MKB-ra váltani.Megéri?Tapasztalatok?
2009. okt. 4. 16:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Épp ma néztem végig a nagyobb bankok bankszámlás/bankkártyás kínálatát (CIB, MKB, K&H, Budapest Bank, Raiffeisen, UniCredit)...


Na, egyedül az MKB-nál nem nyitnék számlát!!!

Sem a szolgáltatásai, sem a díjai nem versenyképesek a többihez képest. :-[


A többi banknál mindenhol vannak olyan OLCSÓ (!!!) számlacsomagok, amelyek sokkal előnyösebbek, több a szolgáltatásuk

- díjmentes korlátlan számú átutalás NetBankon

- díjmentes korlátlan számú csoportos megbízás NetBankon

- díjmentes korlátlan számú rendszeres átutalás Netbankon

- legalább 1 díjmentes pénzfelvétel bármelyik belföldi ATM-nél


Általában 300-600 Ft-os havi számlavezetési díjért a legtöbb számlacsomagban életbiztosítás is van...

Van, amelyikben 5000 Ft induló összeggel már dombornyomott bankkártyát igényelhetsz...


Az MKB Bank "Karrier" számlacsomagja ezek mellett elbújhat!


Nézd végig a bankok weboldalait alaposan, nézd meg mindegyik számlacsomag "Kondicióit"-t is, érdemes egy táblázatban gyorsan leírni a főbb tulajdonságokat, úgy jobban össze tudod majd hasonlítani!

Figyelj rá, hogy legalább a NetBankos átutalások díjmentesek legyenek, mert később nagyon dühítő lesz, ha párezer Ft-os átutalásra 400-600 Ft kezelési költségeket vonnak majd le (mint ahogy most az OTP-Junior teszi!).

2009. okt. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!Körülnéztem én is a 'piacon', és még a Cibezz is jónak tűnt.
2009. okt. 5. 19:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem AXA s van sztem aza tuti!
2009. okt. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!