Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ismertek olyan bankot, vagy...

Ismertek olyan bankot, vagy pénzügyi szolgáltatót ahol adnak 200000 forint gyorskölcsönt? (24 órán belül) fedezet nélkül?

Figyelt kérdés

folyószámlára 180ezer érkezik

nem bejelentve még kapok 80 ezret. A folyószámla kiskorú nevén van, folyószámlahitel kilőve.

30 napon belül akár 300 ezret is vissza tudnék adni.


2013. máj. 16. 09:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Provident.
2013. máj. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Provident csak annak ad 200 ezret, aki már legalább a harmadik kölcsönét veszi fel. Sem ők, sem a cofidis nem tudnak 24 órán belül adni.

Családon belül van még egy folyószámla amire 170 ezer körüli munkabér érkezik, de nincs meg a 3 hónapos lezárt folyószámla múlt, munkáltatói van szeptemberi munkakezdéssel

2013. máj. 16. 10:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor passz.Viszont nem értem, mert a tesóm először (és utoljára)vett fel provit, és 250 ezret kapott elsőre.
2013. máj. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Lehet nekem a gyerekek miatt nem adnak, nem indokolták, ezt mástól hallottam
2013. máj. 16. 10:36
 5/5 anonim válasza:
Cofidis minimum 3 hét...
2013. máj. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!