Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » 50 ezer forint atm kivételnél...

Oliver1127 kérdése:

50 ezer forint atm kivételnél menyit vonnak le? +Másnap 28 ezer nél mennyit vonak le?

Figyelt kérdés

#atm felvétel #pénz kivevés
2013. máj. 11. 13:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez sok mindentől függ. Leginkább attól, hogy melyik banknál és milyen csomagban vagy. Én például minden hónapban egyszer ingyen vehetek le pénzt. De például az se mindegy, hogy milyen atm-ről veszed le. Ha az atm a te bankodhoz (is) tartozik, akkor olcsóbb, mintha egy másik bank automatájáról lenne szó. Szóval ezt nem igazán lehet ennyi alapján megválaszolni, de szerintem néhány száz (max ezer) forintnál nem lehet drágább semmilyen esetben sem. A legbiztosabb, ha megnézed a bankod honlapján a díjakat.
2013. máj. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Függ attól, hogy melyik banknál vagy, milyen ATMbol venned fel, milyen a szamlacsomagod. A bankod weboldalán fenn vannak a költségek. En OTPs vagyok, K&H automatanal 2000 forintra 500at számoltak legutóbb.
2013. máj. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!