Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Más név az ajtón visszatartja...

Más név az ajtón visszatartja a végrehajtót?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm adta a tippet,de nem nagyon hiszem el.A lényeg ,hogy albérletben vagyunk és elképzelhető,hogy valamikor jön majd a tulajdonos részéről a végrehajtó.Az ismerős azt tanácsolta,hogy tegyük ki a nevünket egy kis névtáblán az ajtóra és akkor ,ha csak átmenetileg is,de feltarthatjuk a végrehajtót,mivel nem az a név szerepel az ajtón ami a papírján....én úgy gondolom,hogy ez hülyeség:(( ha csak ennyivel visszatartható lenne nem lenne ennyi lakásfoglalás.Ti mit gondoltok?

2013. máj. 11. 23:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
15%
fizess és nem jön a végrehajtó...
2013. máj. 12. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 aspikami ***** válasza:
28%
Utolsó! A kérdező mi okot adott rá, hogy így beszélj vele? Semmi rosszat nem tett neked, de te egyből becsmérelted. Mire jó ez? És az a szégyen, hogy a te fajtád csak szaporodik, egyre több lesz az ilyen tahó. A kérdésre válaszolva: Szerintem ennyi nem tartja vissza a behajtókat. Inkább fizess :D by Sylwer
2013. máj. 12. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
31%

Próbálkozz shotgunnal inkább, az hatásosabb :)


00:35 meg egy nyomorék nolifer troll.

2013. máj. 12. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
37%

Az nekem se világos, hogy most ki tartozik. Ti a tulajdonosnak? Vagy a tulajdonos valaki másnak?


egyébként akárhogy van, szerintem a végrehajtót nem kell névtáblával visszatartani, elég, ha nem engeded be. Nincs joga bemenni és bármit csinálni, az magánlaksértés.

2013. máj. 12. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%
Nem jó ötlet, legközelebb rendőrt visz magával, és akkor muszáj beengedned, vagy rádtörik az ajtót! Azonkívül veled fizettetik meg a kiszállási díjat!
2013. máj. 12. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
62%

"egyébként akárhogy van, szerintem a végrehajtót nem kell névtáblával visszatartani, elég, ha nem engeded be. Nincs joga bemenni és bármit csinálni, az magánlaksértés."


Kérhet rendőri segítséget, és már mehet is be ajtóstól, akár otthon vagy, akár nem.

2013. máj. 12. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%
Tisztázni kellene, hogy mi a tiétek a lakásban és mi a tulajdonosé (aki tartozik), mert a ti cuccaitokból nem vihetnek el semmit.
2013. máj. 12. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Az első válaszadónak üzenem ,hogy NEM én tartozok hanem a tulajdonos a banknak és nem az én hibámból ...ezen okból kifolyólag bocsásd meg nekem ha NEM vagyok hajlandó fizetni.Költözni fogunk,csak nem olyan egyszerű mert kutyáim vannak és sok helyre nem mehetnek.

A többieknek köszönöm a választ,én is ezekre a dolgokra jutottam.Rendőrt hív és bejön,az,hogy annak a költségét is ráverik a tulajra engem nem érdekel,csak az lenne a lényeg,hogy időt nyerjünk ,ha jön....de ez még csak félelem a részünkről.Csak jobb félni mint megijedni....lehet rendezi a tulaj ,mert hosszú távon jobban jár ha maradunk.Mindegy.Köszönöm mindenkinek a választ.


u.i.: A soutgonos( lehet rosszul írtam) megoldás kifejezetten szimpatikus volt :D

2013. máj. 12. 09:26
 9/13 anonim ***** válasza:
27%
nyuszika, ha a tulajdonos tartozik és nem ti, akkor a végrehajtó be se mehet (még rendőrrel se), csak a bérleti szerződést kell felmutatnotok...
2013. máj. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A legjobb megoldás az lenne ha a tulajdonos kijelentkezne onnan.

Ekkor valóban elég lenne bemutatni a bérleti szerződést.

2013. máj. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!