Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Nem engedi aktiválni a PayPal-...

Nem engedi aktiválni a PayPal-t (OTP junior mastercard kártya). Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Mindennel próbálkoztam, minden adatot leellenőriztem, a kártya nem járt le, 1800Ft van, rajta tehát az aktiválásnak sikerülnie kéne, a címet mindenféle formátumban megpróbáltam megadni, és sehogy sem sikerül megoldani a problémát.


ezt írja: "We were unable to verify this credit card. Please check if the information you entered is correct. Please also make sure your credit card billing address matches your PayPal street address."


Ha bármi ötletetek van, hogy miért nem sikerülhet az aktiválás, légyszíves írjátok meg, köszönöm.



2013. máj. 7. 15:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Junior kártyával nem lehet PP-ra regisztrálni.
2013. máj. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Itt, gyakorikérdéseken is láttam több helyen is, hogy sikerült nekik ugyanez. Meg azt hiszem az, hogy junior nem számít semmit, csak az, hogy mastercard legyen. Esetleg van valami más mód arra, hogy aktiváljam a paypalomat, mert számlaszámról akkor tudnék küldeni még pénzt rá, csak az aktiválás is szükséges nekem.
2013. máj. 7. 16:07
 3/3 anonim válasza:
megoldódott már?ha igen.hogy?
2013. aug. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!