OTP Junior Kártya?

Figyelt kérdés
Most akarok igényelni egy OTP Junior kártyát. Nekem leginkább az internetes vásárláshoz kell. Olvastam hogy erre a MasterCard ISIC Junior kártya alkalmas(PayPal-al szeretnék bűvölni)Nincs még junior kártyám és az a kérdésem,hogy meg kell-e igényelnem a sima junoir kártyát hogyha az ISIC-et akarom. Szóval mind2 kártya kell vagy csak elég ha az ISIC-et igényelem?

2013. jan. 5. 11:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Bemész a legközelebbi OTP-be. Viszont szlővel vagy valakivel. Mert A junior kártya az folyószámla, tehát valakinek a kártyájához csatolni /?/ kell.

De ha bemész mindent elmondanak.

2013. jan. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értelek csak neten szeretnék igényelni és kiváncsi voltam rá mert a legközelebbi OTP 35km.
2013. jan. 5. 12:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Vannak dolgok, amit a neten nem tudsz elintézni, a számlanyitás is ilyen. Igazolni kell magadat, a szerződést alá kell írnod, stb. Azon kívül személyesen sok Neked fontos információt megbeszélhetsz az ügyintézővel. Erre ne sajnáld az időd!
2013. jan. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!