Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hol találok olyan pénzügyi...

Hol találok olyan pénzügyi szakembert, aki segít rendbe tenni a családom költségvetését?

Figyelt kérdés
Sajnos több felmondott hitelünk is van, mindenki dolgozik, de nem bírunk a bankokkal.. Szeretném szakember segítségét kérni, de az interneten rákeresve csak önjelölt hősöket találok.

2013. márc. 14. 17:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi mást szeretnél, mint önjelölölt hősöket?
2013. márc. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
És miért kell ehhez pénzügyi szakember? Az csak azt fogja mondani, hogy költsél kevesebbet, takarékoskodj. De ezt én is megmondom neked ingyen.
2013. márc. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azért mert a bevételünk kevesebb, mint amit fizetni kellene, és olyan sok a hitel, hogy nem egyszerű elmenni közöttük, melyiket kellene mindenképpen fizetni, melyikkel lehet késni, rendben vannak-e a szerződések, milyen lehetőségeink vannak... De nagyon hasznos volt az is, amit te írtál, magamtól nem gondoltam volna rá.. :)
2013. márc. 15. 11:31
 4/6 luxor válasza:
Az RTL II-nek van egy pénzügyi tanácsadós műsora( nem láttam még, nincs ilyen csatornánk) és a Házon kívülben is szokott néha lenni egy hölgy, aki segít a hasonló problémákkal küzdőknek. Lehet érdemes lenne őket felkeresni, szerintem hasznos dolgokat szoktak tanácsolni.
2013. márc. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szia! az én tanácsadóm már 5 éve foglalkozik a dolgaimmal és teljes mértékig megbízható szakember! küldd el a számod, és szívesen meg fog keresni, akinek eddig ajánlottam, senki nem csalódott.
2013. jún. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Jázmin7637 válasza:

Nem minden pénzügyi tanácsadó mondja azt,hogy költs kevesebbet..én például belefutottam olyanba,aki egy konkrét tervvel állt elő,mindent spécin levezetett,miután felvázoltam neki a problémámat..és a problémához képest nem is került sok pénzbe..De én nem éltem a lehetőséggel,ez már az én bajom.Most viszont hasonló tanácsadót keresek,aki tud segíteni,szóljon..:-)Mert ezt a régebbit már nem érem el sajnos..Köszönöm! :-)

Köszönöm

2014. ápr. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!