Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Lízinges hitelem van és nem...

Lízinges hitelem van és nem tudom hogy milyen jogaim vannak?

Figyelt kérdés

Beszéltem ügyvéddel és azt mondta hagyjam a csudába ,mert a nóta végén még több lesz amit fizetni kell.

6 évvel ezelőtt lízing hitelt vettem fel a lakásomra és kidobtak három éve,mert nem tudtam fizetni.

Most nem elég , hogy elvették a lakásom,hanem még én tartozok 5,4 millióval. Anno 3.3 milliót vettem fel fizettem 2 évig.A lakásom 70%-a volt csak megterhelve.

Rehabos ellátást kapok.Az ügyvéd szerint akár 33 %-át is letilthatják.

Kapok 54 000 Ft -ot

Egy fás kamrába lakom(ami szobává lett átalakítva)ahol 1 ágy és egy kis szekrény van.Fa tüzeléses kályha.

A barátaimhoz járok fürdeni, mosni.És nettezhetek is kicsit.

Attól félek ha meg terhelnek akkor még ez a kis szoba is elvész,mert nem tudom fizetni és betegen utcára kerülök.

Pszichés és cukor beteg vagyok és szív ritmus zavarom.

Szóval beteg :(

Mennyi az a maximun és minimum, amit el vehetnek tőlem pénzt?

Kérlek írjatok mit csináljak kihez forduljak.



2013. márc. 12. 18:37
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja és 3 millióért adta el a bank a lakásom(panel,felújított volt)...
2013. márc. 12. 18:44
 2/2 anonim ***** válasza:

őszinte együttérzésem. Tudom, hogy ez nem sok, de tényleg.


Jogszerűen a lízingcégnek teljesen igaza van, de ez téged nem vigasztal, tudom. Ebben a helyzetben érzéketlenség lenne azt írni, hogy súlyos hibát követtél amikor hitelből vettél lakást 30 % önerővel.


Jó lenne, ha lennének önzetlen emberek, akik kisegítenének.

2013. márc. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!