Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP-től személyi kölcsönt...

OTP-től személyi kölcsönt 5hónap munkaidővel vehetek fel?

Figyelt kérdés

Jelenlegi munkahelyemen 5hónapja dolgozom,nettó keresetem 120-125ezer ft.

Előző munkahelyemen 2évig dolgoztam,ott nettó 80-85ezer ft volt a keresetem.

Nem szerepelek BÁR(KHR) listán,23éves vagyok.

OTP-nél vezetek bankszámlát.


Az oldalon ezt írja:

Akár a személyi igazolványa bemutatásával is pénzhez juthat: ha Ön alkalmazottként dolgozik és olyan OTP lakossági folyószámlával rendelkezik, amelyre legalább 6 hónapja a mindenkori nettó minimálbért elérő jövedelem-átutalás érkezik, a kölcsön igényléséhez elegendő érvényes személyi igazolványa vagy személyazonosító igazolványa és lakcímkártyája.


Majd ezt:

Jelenlegi munkahelyén legalább 3 hónapos, folyamatos munkaviszonya van.


Akkor jelenleg melyik az igaz?6 vagy 3 hónap munkaviszony szükséges hozzá?Illetve van-e esélyem így személyi kölcsönhöz jutnom?


2013. márc. 11. 09:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Minimum 6 hónapja kell hogy dolgozz, a jelenlegi munkahelyeden pedig minimum 3 hónapja kell hogy alkalmazásban állj. Ha az előző helyedben 2 víg dolgoztál es közben nem voltál munkanélküli, akkor mehetsz igenyelni
2013. márc. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Értem.Sajnos munkanélküli voltam.Így akkor semmi esélyem?:(

500.000 ft-ra volna szükségem.

2013. márc. 11. 09:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Hat szerintem nem eselyes, de kérdezd meg.
2013. márc. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

be tudnad ezt nekem kerlek linkelni?

mert en csak 12 honapos munkarol olvastam nem 6-rol...

pedig nekem nagyon jol jonne


hatalmas fizum van, 500.000-750.000 csak kulfoldi es nem mindenhol fogadjak el... mashol meg az a baj hogy csak 22 vagyok...

2013. márc. 12. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!