Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Érdemes átmenni a Gránit...

Érdemes átmenni a Gránit Bankoz, vagy előbb-utóbb ők is drágulnak?

Figyelt kérdés

Tavaly váltottam Erstétől Raiffeisenre, mostanra viszont az akkori nullás csomag már nem nulla, a teljesítési megbízások késése miatt pedig még 2-3 havonta a borsos számlavezetési díjat is fizethetem.

Jelenleg a Gránit tűnik a legjobbnak, feltétel nélküli ingyenesség, (talán) nincsenek meglepetések, kiszámíthatóbb.



2013. febr. 25. 19:02
 1/9 anonim ***** válasza:

Egyelőre valóban ingyenes, nekem is ott van számlám.

Azt, hogy ez meddig marad így nem tudom, remélem sokáig...

2013. febr. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Grántit banknak összesen 1 db fiókja van...



Attól hogy olcsó az egy dolog...


Bármilyen más probléma esetén amikor fiókba kell bemenned, fáradj be abba az 1 db fiókba.


Még ha pesti vagy akkor is problémás, hátha még vidéki.


Én is csináltam egy bankszámla választót..és magasan a grántitot hozta ki kb 60%-al jobb mint a második bank. De szerintem csak az újdonság ereje. Így idővel majd szépen változnak a költségek is. Évenkénti bankszámla változtatás, egyik bankról a másikra ugrálás amúgy sem szerencsés választás. Állapodj meg egy megbízható banknál..ennek van költsége ugyan de hát nem a bank találta azt ki :)

2013. febr. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Épp most nézem, hogy május 1-től vannak új kondíciók a Gránit Banknál. A feltétel nélküli ingyenességnek vége, de szerintem ezzel együtt is az egyik legkedvezőbb marad.
2013. febr. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

A fiókokkal nekem nincs gondom.

Átnézem a májusi kondikat, az átutalást itt is ugyanúgy megfizettetik, a bankkártya éves díja sem olcsó. Csak legalább havi meglepetések ne legyenek, mint máshol..

2013. febr. 26. 15:42
 5/9 anonim ***** válasza:
A Bajnok számlacsomagnál ingyenes az átutalás és havi számlavezetési díj sincs ha tudsz folyamatosan rajta tartani 150e-t.
2013. febr. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ez a későbbiekben is így fog maradni? A kártya és egyéb járulékos költségek mennyibe kerülnek?

Tudom, hogy valahol ott van a kondiknál, csak most nincs időm átböngészni.

2013. febr. 26. 20:43
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez már így fog maradni egy jó ideig.

A részletes hirdetmény még nincs fent csak a meglévő számlákra, ott ha jól emlékszem 1450 Ft a dombornyomott Mastercard éves díja.

2013. febr. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
4000 Ft a dombornyomott a sima annyi amennyit az előző írt.
2013. márc. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

14 fiókja van.


Egyébként egyetlen egyszer kell csak bemenned, utána mindent eltudsz intézni elektronikusan.


Azt is csak a pénzmosási törvény miatt.

2013. ápr. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!