Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan működik a zálogházban ez?

Hogyan működik a zálogházban ez?

Figyelt kérdés
Még soha nem jártam ilyen helyen.Van 1-2 arany ékszerem,amit gondoltam beadok,de csak vagy 2-3 hétre.Tegyük fel,ha kapok érte 15 ezer forintot,akkor kb mennyit kell majd visszafizetnem?Mert ha max 20 ezret,akkor azt mondom ok,de ha többet,szerintem nem nagyon éri meg.Kb 3 hét múlva lesz pénzem,de nekem most azonnal szükségem van rá.Szóval csak kb annyi időre adnám be!Kérlek segítsetek!
2013. febr. 18. 19:40
1 2
 1/11 anonim válasza:
ez attól függ hogy mennyi értékre becsülik fel az ékszereket!!! semmit nem kell szégyelni, szépen besétálsz egy zálogházba, szinte minden sarkon van egy, és ott elmondanak neked mindent.
2013. febr. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm!Csak jó lenne tudni hogy mégis mennyivel számoljak kb.Ha kétszeresét kell fizetni hogy visszakapjam,akkor elkerülöm inkább a zálogházat.:)
2013. febr. 18. 19:51
 3/11 anonim ***** válasza:
Max 1-2 ezret kell ráfizetni! :)
2013. febr. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom - bár lehet rosszul - hogyha időben visszafizeted a zaciban a pénzt akkor nincs rá kamat. A zaci azokból él, akik beadják a cuccaikat fél áron aztán az alatt a pár hét vagy hónap alatt nem tudják kiváltani.
2013. febr. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen,valami ilyesmi volt régen,1 hónapon belüli kiváltásnál nincs kamat.De,hogy most ez él-e még,nem tudom,ezért irtam a max 1-2 e.ft-ot.
2013. febr. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszi,akkor azt hiszem bemerészkedem,bár picit félek :)
2013. febr. 20. 16:30
 7/11 A kérdező kommentje:
Van olyan zálogház,ahol nem csak 14k aranyat vesznek be?Félek hogy az enyémek nincsenek annyik,de nem tudom!
2013. febr. 20. 17:51
 8/11 anonim ***** válasza:
Arany,arany!Ha kevesebb karát,kevesebb hitelt kapsz rá! De miért félsz?Nem fogják leharapni a fejed,csak a zálog jegyet el ne hagyd! Kismillió ember beadja ha megszorul!Nem ez a szégyen,hanem ha lopni mennél! :)
2013. febr. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nyugi, a zálogházakba olyan 2 bites cigányok, tolvajok, zsebesek, aljanépség bejár. Bemész, kérdezel, semmi feltűnő nem lesz belőle, megmondják akadékoskodás nélkül, hogy mi mennyi aztán vagy kiváltod vagy nem.
2013. febr. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Rendben!Köszi a bíztatást!Aranyosak vagytok!Fogalmam sincs miért érzem cikinek ..:)
2013. febr. 20. 19:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!