Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » 2 hónapja lett új számom....

2 hónapja lett új számom. Kaptam az OTP banktól (nem vagyok ügyfele a banknak, nincs számlám náluk, soha nem is volt), (folytatás tovább? )

Figyelt kérdés
hogy fizessem be a személyi kölcsön tartozásomat. Elképzelhető, hogy az én új számom előzőleg azé volt, akinek az sms szól? Ilyenkor mit kell tennem?

2013. jan. 16. 16:02
 1/3 anonim ***** válasza:

igen, erről van szó, hiszen a számokat újra osztják bizonyos idő múlva

hívd fel a számot és mondd el, hogy nem Téged keresnek, már a Tiéd ez a szám, kérd, hogy töröljék a rendszerből

2013. jan. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Menj be a legközelebbi OTP fiókba a telefonoddal és a személyi igazolványoddal, lakcímkártyáddal és jelentsd be, hogy a telefon a tiéd, az üzenet nem neked szól, töröljék a nyilvántartásból. Ha van a telefonról vásárlási bizonylatod, amin a hívószám is szerepel, azt is vidd magaddal.
2013. jan. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ilyen nekem is volt de elősször nem törődtem vele aztán már napi szinten küldték és akkor bementem és azt mondaták hogy gyakran előfordul ez és csak szólni kell nekik.
2013. jan. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!