Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » PROVIDENT.250. 000ft hitel,...

PROVIDENT.250. 000ft hitel, visszafizetve 320. 000ft. Tényleg "csak" ennyi? SEGÍTS

Figyelt kérdés

Felhívtam őket, azt mondták h nicns rejtett költség, semmi egyéb.


66x kell 4750et fizetni és kész.

persze tudom hogy ez hetente, de mivel szükségünk lenne most pénzre ezért asz a plusz 70ezer forint kamat nem is olyan sok.


valami buktató csak van benne nem??



2013. jan. 11. 10:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Úgy van ahogyan az utolsó írja. Nem otthoni szolgáltatással ennyi. Viszont az átutalásos lehetőséget szinte senkinek nem adják meg :( Viszont ki lehet cselezni. Megigényeled otthoni szolgáltatással és utána kérvényezed,hogy utalással szeretnéd fizetni. És akkor már a hátralevő időre nem is kell otthoni szolgáltatási díjat fizetned :)
2013. jan. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Tyukanyo40 válasza:
Miért ne adnák meg? Nekem is megadták, pedig új ügyfél voltam. Nem kértem az otthoni szolgáltatást, és nem magas a fizetésem. Nincsenek rejtett kamatok, annyit fizetsz minden hónapban, amennyit a törlesztési egyenlegeden látsz, amit az átutalás után kipostáznak neked.Az otthon szolgáltatást felejtsd el, mivel annak tényleg irreális árai vannak. És a 10 napos utalási idő, nálam 1-2 nap volt, tehát sokkal hamarabb átutalták a pénzt. Valaki írta, hogy 1 hónapnyi összeget utalt át, de ez, csak lerövidíti a heteket, attól még a következő heti törlesztést ugyanúgy teljesítened kell.
2013. márc. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!