Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Akartam bankszámlát nyitni a...

Akartam bankszámlát nyitni a Gránit Banknál (online), de adókártya számot kértek, ami nekem nincs. Minden banknál kérnek adókártya számot?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, tanuló egy OKJs képzésen és eddig soha senki nem mondta, hogy nekem bármiért is kéne adókártya. Viszont bankszámla kéne. Segítség!

2012. dec. 20. 19:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, minden bankszámlához. Menj el egy adóhivatalba, és ott adnak.
2012. dec. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem igaz, hogy minden bankszámlához kell!!!

Nekem sem kérték el sosem.

2012. dec. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is kérték két különböző bankban is, érdemes igényelni adókártyát, mert előbb-utóbb úgyis szükség lesz rá.
2012. dec. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, viszont több helyen olvastam itt az interneten, hogy több, mint egy éve nem adtak ki adókártyát az embereknek. elkezdjek attól még igényelni egyet? még nem is adózom!
2012. dec. 21. 00:32
 5/6 anonim ***** válasza:
A NAv-nál igényeld meg az Adószámodat, amihez majd kiadják az Adókártyádat is. (Félretájékoztattak, egészen biztos, hogy adnak ki adókártyát.)
2012. dec. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi
2012. dec. 21. 15:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!