Apu tartozik egy nagyobb összeggel és már faktorcégnél van az ügy, akik hamarosan jönnek a behajtást rendezni. Én apuval élek az én szobámból is elvihetnek cuccokat?

Figyelt kérdés
Jelenleg 24 éves vagyok és még nappali tagozaton tanulok, de már dolgoztam, ha ez esetleg számít valamit.
2012. nov. 23. 16:20
 1/6 anonim ***** válasza:
A válasz igen, de a faktorcég az nem, majd később a bírósági végrehajtó.
2012. nov. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.
2012. nov. 23. 16:55
 3/6 anonim ***** válasza:
sajnos az ingóság az első aztán az ingatlan ilyenkor szokták ismerőshöz átmenteni az értékesebb holmit esetleg, ha nincs senkitek akkor raktárt lehet bérelni
2012. nov. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Így van, csak a bírósági végrehajtó.

A személyes használati tárgyaidat nem viszik, meg ez amúgy sem úgy működik, hogy kopognak, és viszik a cuccokat. Van olyan is, de nem ezzel kezdenek.

Először: ingatlannyilvántartásba bejegyzik a végrehajtási jogot, fizetést tiltanak, más nyilvántartásban keresnek (gépjármű, stb.)

2012. nov. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek is :)
2012. nov. 23. 17:01
 6/6 anonim válasza:
A szemelyes hasznalati targyakat nem vihetik el. Penzbehajto ceg csak penzt hajt be - ha tud. Ha vegrehajto jön, akkor arrol levelben ertesitik az embert.
2012. nov. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!