Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan töröljem bankkártyámat...

S0m0s kérdése:

Hogyan töröljem bankkártyámat a PayPal-ról Limited számlánál?

Figyelt kérdés
PayPal számlámat végleg limitálták, ugyanis nem voltam 18 éves amikor regisztráltam és ez kiderült, persze csak akkor amikor kivenni akartam, mindaddig amíg hoztam nekik a pénzt ez nem volt akadály.Nos elméletileg limitált számlánál ki kéne tudnom törölni a bankkártyámat de a Help Center-ben lévő utasításokat követve nekem nincs Remove gombom. Ha ticketet írok nekik (3 hete folyamatosan kb 15 email) folyton csak azt hebegik hogy limitált az accountom és hogy ez mit jelent, de konkrétat nem irnak hogy hogy tudnám eltávolítani a kártyámat.(Valós e-mailek, nem csak automatikus válaszok!)Eszük ágában sincs segíteni. Mit tegyek?

2012. nov. 14. 14:02
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!