Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Lehetséges e OTP bankkártya...

Lehetséges e OTP bankkártya feltöltése készpénzzel automatánál vagy valamilyen más módon?

Figyelt kérdés
2012. okt. 19. 03:27
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

A bankkártya csak egy eszköz, ami megkönnyíti a bankSZÁMLÁDRÓL a pénzfelvételt. Nem azon van a pénz, az csak kivesz az autómatából amíg van mit leemelni a számláról. Erre a befizetés a bankban történik. Besétálsz, és arra a (feltételezem saját) számládra egyszerűen fizetsz be pénzt. ha volt rajt X pénz, és tettél be X-t akkor mos tmár X+Y összeget tudsz levenni.

Elvileg létezik egy borítékos befizetés, de macerás, és több nap átfutása van amíg a pénz a számlára kerül, míg a banki befizetésnél percek.

2012. okt. 19. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
bocs volt X és tettél be Y-t így tudsz levenni X+Y összeget :)
2012. okt. 19. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A bank honlapján van ATM kereső, ami megmondja, hogy melyik ATM-nél lehet befizetni is. Nem is értem, miért nem ott nézed elsőre.
2012. okt. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Legegyszerűbb lenne bankfiókban befizetni a számládra. Mert a pénz a számlán van, a kártyával csak ahhoz férsz hozzá.
2012. okt. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Kedves felülről a 3. válaszoló. Azért nem a bankja honlapján nézi meg a kérdező elsőre, mert ő nem számlát szeretne befizetni az ATM-nél (és csak azt lehet befizetni!) hanem pénzt szeretne a bankszámlájára feltölteni..

Én is pont ma jártam ebben a cipőben. ATM-nél a számládra nem tudsz feltölteni csak személyesen.

2016. okt. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5 Látom, te sem nézted meg. Van olyan ATM, aminél számlára is be tudsz fizetni, erre van szűrő a keresőben. Ezt írta az 1-es és én is (3-as)

Ha te nem olyan ATM-nél voltál, az nem jelenti azt, hogy egyáltalán nincs olyan. Még mindig van, most néztem a bank honlapját.


De feltételezem, hogy az alap probléma már megoldódott így négy év alatt...

2016. okt. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!