Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mi a véleményetek az adóságren...

Mi a véleményetek az adóságrendező hitelről?

Figyelt kérdés
Van lakáshitel,személyi kölcsön.A kettő együtt havi70.000Ft.Nem átverés az egész?
2009. aug. 7. 17:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Röviden:csöbörből vödörbe.
2009. aug. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
De nekem is az egyik bank át akarta venni a hiteleimet,az egyik náluk volt. Forintra ugyanannyi összeget számolt ki,mint a hiteleim összesen.Mondtam átutalással fizetem a törlesztéseket és nekem tök mindegy,hogy a folyószámlámról az összeget egy vagy két-három banknak utalja-e át!Erre nem tudott mit mondani és letette.
2009. aug. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
El akarsz tüntetni valamit, mit csinálsz? Ásol egy gödröt, belerakod. Mi legyen a kiásott földdel? Ásol egyet annak is, és így tovább.... :-))
2009. aug. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ezt nagyon jól kitalálták, mert újra felszámolják azokat a költségeket, amit már egyszer kifizettél. általában semmi értelme
2009. aug. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Értem mit akartok mondani!Szóval jobban járok ha maradok a segg@men és így hamarabb telik le a kölcsön és plusz lóvét se kell fizetni.Ha jól értelmeztem a válaszokat!:)

Köszönöm mindenkinek!

2009. aug. 7. 21:08
 6/6 anonim ***** válasza:
55%

Az adósságrendező hitelnek az a lényege, hogy a már meglévő hiteleidet váltja ki egyetlen hitellé. Ezt akkor érdemes igényelni, ha a konstrukcióban megjelölt díjak alacsonyabbak mint az eddígi összes hitelednek együtt.

Tehát ha mondjuk felvettél egy 200 akárhány % os thm el rendelkező provident bankos kölcsönt, meg sok sok személyi kölcsönt, amik általában drágábbak mint mondjuk egy szabadfelhasználású, vagy egy ingatlanfedezetes hitel, akkor érdemes kiváltani egy olcsóbb adósságrendező hitellé.

2009. aug. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!