Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Provident-es hitelről írnátok...

Provident-es hitelről írnátok nekem tapasztalatokat? Aki jártas benne, segítene? Vagy másmilyen hitelben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A történet lényege, most apámnál lakom a két kicsi lányommal. Éjszaka bemászkál hozzájuk....

Van saját ház, de eddig eljárás alatt volt, most hitelt tudunk módosítani, és visszakaphatjuk, ha egy részét befizetjük.

140ezer + 55ezer a közjegyző.

A providentnél én fel tudok venni hitelt? Csak a családim van. 26600ft havonta. Van más jövedelmem is, de csak ez leigazolható.

Vagy kérjek meg valakit, hogy vegye fel? Ha az illető bar-listás, az gondot okoz?

Vagy honnan szerezzek most hirtelen ennyit?


2011. jan. 29. 14:03
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
"A történet lényege, most apámnál lakom a két kicsi lányommal. Éjszaka bemászkál hozzájuk.." te hülye vagy???????????? irány a rendőrség feljelentést tenni!!!!!!!!!!
2011. jan. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%

[link]


nem ajánlanám. egy ismerősöm 100ezerre 171ezret fizetett vissza. hetente mentek a részletekért. te úgy sem kapnál nagyobb összeget, mert kevés a jövedelmed. próbáld meg máshogy megoldani.

2011. jan. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%
PROVIDENTET soha ne vegyél fel
2011. jan. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%
nem kell a házhozjárós szolgáltatást kérni, ugyanis nem kötelező...inkasszós fizetést választod, akkor ugyanott vagy, mint egy középkategóriás áruhitel, semmivel nem rosszabbak a kamatai, csak hülyén van, hogy hetente kell fizetni
2011. jan. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Az elsőnek:

Már ne haragudj, de akkor lennék hülye, ha annyiban hagynám! De szerinted mi lenne, ha megtudná, hogy el akarok velük költözni? Még rosszabb. A hitellel pedig ahogy a kezemben van, viszem be a bankba, és aznap költözünk!


És muszáj, nem maradt más!

Hirtelen kell a pénz, de fizetni tudni fogjuk!

2011. jan. 29. 19:24
 6/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok, szexuálisan zaklatja a gyerekeid és nem az az első, hogy a hatóságokhoz fordulsz 's viszed a gyerekeid, akkor igenis hülye vagy....bár én az ilyen embernek a tökeit már letéptem volna
2011. jan. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Off:

Már megbocsáss kedves kérdező, de szerintem a gyerekeid nagyon utálni fognak majd a későbbiekben, amiért hagyod, hogy apád "bejárjon" hozzájuk. Velem ezt anyám megtette, felnőttem, és azóta gyűlölöm, mert hagyta.

2011. jan. 30. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Hol írtam, hogy hagyom?

Csak ennyire nem szeretnék belemenni, mert a kérdés lényege nem ez!

Egyébként a feljelentést megtettem, pénteken voltak a lányok szakértő pszichológusnál. Mivel a jövőhéten elköltözünk, a rendőrség csak utána hallgatja ki. Nehogy emiatt elboruljon az agya, és bántson minket.

Szóval nincs annyiban hagyva,csak most elsősorban a kölcsönre vonatkozott a kérdésem!

2011. jan. 30. 14:07
 9/9 A kérdező kommentje:
Ja, és szó sincs szexuális zaklatásról. Csak áll felettük és nézi őket. Nem tudom,miért, szerintem beteg! A pszichológus is ezt mondja. De ez épp elég ijesztő, nem?
2011. jan. 30. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!