Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Meg akarom szüntetni a bankszá...

Meg akarom szüntetni a bankszámlaszámom a banknál ahol vagyok. Hogy lehetséges?

Figyelt kérdés
Nem rég nyitottam bankszámlát egy banknál,és most meg szeretném szüntetni,sok a kezelési költség,pénzt kell rajt hagynom hogy ne szűnjön meg a számlám,nem vehetem fel a fizetésem egész összegét (ami amúgy is röhejes..) És átszeretnék menni az Erstéhez,mert ott nem kell a számlanyitáshoz pénz,és nincs kezelési költég. Nekem pedig minden forint számít,mert végzős vagyok,most lesz a szalagavató,ballagás,stb... és minden sz@rt ki kell fizetnem... Hogy kell megszűntetnem a számlát? Csak bemegyek és elintézik? Azért ugye nem kell fizetni? És még aznap nyithatok a másiknál számlát? Van valaki aki az ersténél van? Tapasztalat róla? Előre is köszi! :) 18/L
2012. okt. 15. 19:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Bemész lemondod,levonják a kezelési költséget és ennyi.

Már egy órán belül is nyithatod a másikat ahol akarod, sőt még előtte is megnyithatod a másikat, mielőtt ezt lemondod.

2012. okt. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Jól mondta az első. Annyit még pluszba, hogy értsd: akárhány banknál lehet bankszámlád, nem ütközik semmilyen előírásba.
2012. okt. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Nem nagyon vagyok még jártas ez ügybe :/ És amit mindig a számlámon kellett hagynom mint kezelési költség azt vissza kapom??
2012. okt. 15. 19:56
 4/7 anonim ***** válasza:
Persze, a költségeken felül a saját pénzedet megkapod.
2012. okt. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
milyen költségek?? Ne haragudj h itt értetlenkedek csak nagyon nem értek hozzá :S
2012. okt. 15. 20:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Például az adott havi számlavezetés. Esetleg kártyadíj.
2012. okt. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm :)
2012. okt. 15. 21:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!