Honnan szerezzek gyorsan 100000 forintot?

Figyelt kérdés

Nincs bejelentett jövedelmem, nincs fedezetem, viszont cserébe nem vagyok BAR listás, csak diákhitelem van. Közüzemi számlák rendezésére kellene a pénz, mert egyelőre ahol dolgozok nem indult be az üzlet(eladás alapján kapok pénzt).


Uzsorást nem ismerek, ezért titeket kérdezlek, hogy honnan lehetne ennyit kölcsönkérni valahonnan? Sajnos rokonok már nem jöhetnek szóba.


2012. okt. 9. 19:21
 1/8 A kérdező kommentje:
Providentnél mi kell egy ekkora összeghez?
2012. okt. 9. 19:27
 2/8 anonim ***** válasza:

100 ezer forint. Ennyit ilyen feltételekkel a provident sem ad. Bár megpróbálhatod. De ha ad akkor hetente kell fizetned, és olyan 125-130 ezret kell visszafizetni.

Bankok nem fognak adni, mert nem vagy hitelképes.

Rokonok, barátok miért esnek ki?? Mert ők maradnak csak akiktől kérhetnél.

Azért én próbálkoznék barátoknál, rokonoknál. Nemrég kért tőlem is kölcsönt a legjobb barátom, és örömmel adtam. (500 ezret kért, de a felét már vissza is adta)

2012. okt. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ekkora összegnél a provident is kér munkaigazolást
2012. okt. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Mert a rokonoktól már kértem kölcsön, többet nem adnak.


Utolsó: miért? Mekkora összegnél nem kell? Csak mert kisebb is elég lenne, hogy a legsürgősebbeket be tudjam fizetni, mielőtt "kapcsolnak".

2012. okt. 9. 19:44
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem igazán tudom mennyi az az összeg amikor nem kérnek munkaigazolást. Régen én 120 ezret igényeltem és arra kellett igazolás és kezes is. Végül nem vettem igénybe.

Ha nincs más megoldás akkor tessék felvenni a providenttel a kapcsolatot.

2012. okt. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ha kezest viszek, akkor adnak hitelt, úgy,hogy nekem semmit ne kelljen bemutatnom?
2012. okt. 9. 20:25
 7/8 anonim ***** válasza:

Nézd. Nagy összegnél kell a munkaigazolás és kezes is... Vagyis mindkettő.

De okosabb leszel ha velük beszélsz.

2012. okt. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén senki.

Ahogyan látom tartozásod van a rokonaid felé is. Jövedelmed nincsen, és nem is lesz (a jutalékos állások legnagyobb hibája, hogy többnyire nincs mögöttük valós értékesítési potenciál, vagy az értékesítésük nagyobb erőforrás igényű, mint a realizálható profit).

A közüzemi számlák rendezése pedig ismételten azt sugallja, hogy nem vagy jó adós, emellett pedig a pénzt nem befektetési célokra használnád fel, hanem átmenetileg próbálnád orvosolni a likviditási problémáidat.


Ezt hívják adósságspirálnak. Amit javasolni tudok, hogy találj egy tisztességes munkát, ha más nincs, akkor közmunkát, vagy takaríts, csinálj bármit, ami mögött valós, mérhető teljesítmény van, és fizetést kapsz érte.


Később ezekből rendezd a fennálló tartozásaidat, esetleg költözz haza a szüleidhez, és ezzel csökkentsd a felesleges kiadásaidat.

2012. okt. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!