Mit "tehet"velem az EOS Faktro ZRT? (több infó lent)

Figyelt kérdés

egy elég jelentős tartozásom van a K&H banknál volt-van egy bankszámlám amit nem szüntettem meg és a sok számlavezetéssel kigyűlt egy jókora mínusz pontosan nem tudom mennyi de 20000ft felet..:S nincs munkám így nem is tudom rendezni pedig szándékomban állna ha lenne miből..tegnap kaptam egy levelet az EOS-tól felszólítás fizetési meghagyásos eljárás előtt stb..

az ügyben fizetési meghagyás kibocsátása utáni kérelmet terjesztettek elő a közjegyző elé és ha nem teszek eleget a felszólításnak persze 5-napon belül akkor jogerőre emelheti és végrehajtási eljárást kezdeményez..stb nos anyuméknál lakom kb semmim nincs engem a behajtással nem izgat fel mivel nincs mit behajtani..:S:D az viszont hogy anyámékat b@sztassák tőlük hajtsanak ha jól tudom nem tehetik meg!! am amit küldtek levelet csatolva van egy csekk-is ami 16600ft befizetéséről szól akkor ez most a kamat vagy mi?! vagy csak ennyi a tatozásom és ezzel rendezve lesz?..vagy ez a kamat?!:) aki tud az eos-ról meg arról hogy mit tehet és mit nem és mire számíthatok kérem írjon!! köszönöm a segítségeteket előre is!!!


2012. szept. 11. 10:14
 1/4 anonim ***** válasza:

mennek majd behajtani a bejelentett lakcímedre. megvallom azt nem tudom, hogy hogyan állapítják meg a szüleid cuccairól, hogy az a tied e vagy az övék. Sokan írnak olyanokat, hogy számlával kell igazolni, hogy kié mié, de szerintem ez nem állja meg a helyét.


20k Ft nem olyan brutális összeg, próbáld meg kifizetni, keress valami alkalmi munkát, kérj kölcsön baráttól, szülőtől, stb.


És egy személyes megjegyzés: igazából magadnak köszönheted, hisz egyrészt nem szüntetted meg a számlát amikor már nem tudtad fizetni és nem is szóltál nekik. A bankok a néma bujkálókat utálják a legjobban, jogosan. Időben kell szólni ha legközelebb ilyen helyzetbe kerülsz.


Ezzel a 20e Ft-al még mondhatjuk, hogy olcsó tanulópénz volt.

2012. szept. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A ZRT az semmit.

Küldözget majd levelet, hivogat majd telefonon téged és a rokonaidat, fenyegetőzik, zaklat. De kb. ennyi.


Majd egy idő után ezt a 20.000 Ft-ot ( + az ő ~80.000 Ft-os díjukat) átadják végrehajtónak, aki végrehajt rajtad bármi áron.

2012. szept. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
értem akkor az a 16600ft amit küldött az most a kamat amit nekik fizetek +azon felül a tartozás a banknak?..vagy ez az össze amivel tartozom nekik és a banknak is?
2012. szept. 11. 11:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Az szerintem a teljes összeg lesz, érdemes befizetni most.
2012. szept. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!