Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Segítség! Hogy tudom, ,...

Giera kérdése:

Segítség! Hogy tudom, , befejezni" a diákhitel igénylést?

Figyelt kérdés

A diákhitel direktben kitöltöttem, elküldtem és ki is nyomtattam szerződést. Ezután 2 példányban elvittem a legközelebbi OTP bankba( így összesen 6 oldal).


Ott 1 órát vártam, mert keresték a hiányzó szerződéseket, aztán végre kiderült, hogy azokat is nekem kell letölteni és kinyomtatni itthon azután újra visszamenni... Hazajöttem, kerestem, de nem találtam csak módosító nyomtatványokat.


Honnan tudok letölteni ilyen iratokat?



2012. szept. 6. 08:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is ma igényeltem a diákhitel 1-et, csak nem OTP hanem unicredit (náluk van számlám, gondoltam miért ne) bankban és ott a 6oldalt kitöltve csak oda adtam, elkérték az irataim és pár perc alatt el is készültek. Ha te is csak a diákhitel 1-et igényeled (nem tudom, hogy a 2nél valami másként működik-e) akkor nem tudom milyen más papír kellene.

Ugye a pdf amit kapsz a netes kitöltés után csak a 6oldalt tartalmazza mivel a szerződés 3oldalas és egyik a banké amit továbbít másik a tiéd, ezen kívül nincs szerintem más.

2012. szept. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!


Azóta már jártam másik OTP-ben is, ott mondták, hogy ennyinek kell lenni - de mivel nem előttük írtam alá, ezért vissza kell mennem a másikba :D:D


1 napom ráment, de legalább már letudtam.

2012. szept. 7. 08:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!