Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha BAR listára kerülök, jóvá...

Ha BAR listára kerülök, jóvá lehet tenni? Lennt bővebben

Figyelt kérdés
Vettem fel egy banknál 70 ezret,140et kellett visszafizetni,már 80ezret visszafizettem,de még mindig van hátra 60,csak most olyan helyzetbe kerültem,hogy sok a kiadásom,és 2 honapja nem fizettem semmit a banknak,és most sem tudok,ezért sztem BAR listás leszek,de viszont tudom h kb 2 hónap mulva kitudom fizetni egyben a maradék összeget,akkor lekerülök róla?hogyan van ez?köszönöm elöre

2012. szept. 4. 20:53
 1/1 anonim ***** válasza:
BAR listára (vagy mai nevén negatív KHR) listára akkor kerülsz, ha a minimálbér aktuális összegével min 90 napon keresztül tartozol. Onnan pedig úgy lehet lekerülni, ha egy év eltelik a teljes összeg kifizetésétől számítva. Sok sikert!
2012. szept. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!